کد خبر: 16806تاریخ انتشار : 10:38:51 - چهارشنبه 4 نوامبر 2020

رازجویان تاکید کرد: اتمام پروژه مسکن مهر و تسریع در پروژه طرح اقدام ملی مسکن / تامین زمین ساخت ۲ هزار و ۸۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در مازندران

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران: زمین ساخت ۲هزار و ۸۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در مازندران تامین شده است. ‎ مهدی رازجویان در جلسه سرمایه‌گذاری حوزه مسکن استان مازندران با تاکید بر اینکه تا به این لحظه زمین ساخت ۲هزار و ۸۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در مازندران تامین شده است، افزود: […]

رازجویان تاکید کرد: اتمام پروژه مسکن مهر و تسریع در پروژه طرح اقدام ملی مسکن / تامین زمین ساخت ۲ هزار و ۸۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در مازندران

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران: زمین ساخت ۲هزار و ۸۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در مازندران تامین شده است. ‎

مهدی رازجویان در جلسه سرمایه‌گذاری حوزه مسکن استان مازندران با تاکید بر اینکه تا به این لحظه زمین ساخت ۲هزار و ۸۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در مازندران تامین شده است، افزود: عملیاتی‌کردن طرح اقدام ملی مسکن نیاز به همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان دارد.

وی با بیان اینکه افزایش تولید و عرضه مسکن هدف دولت است، افزود: اتمام پروژه مسکن مهر و تسریع در پروژه اقدام ملی مسکن اولویت استان است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به برنامه‌ دولت برای ساخت ۲هزار واحد مسکن محرومین در مازندران، افزود: شهرداری‌ها صدور پروانه ساخت پروژه‌های حوزه مسکن را تسریع بخشند.

رازجویان با بیان اینکه طبق توافق وزارت راه و شهرسازی با وزارتخانه‌های دیگر، زمین‌های پروژه طرح اقدام ملی مسکن شناسایی شده است، افزود: عدم تامین زمین نمی‌تواند بهانه تاخیر در اجرای این طرح باشد.

وی با بیان اینکه اشتباهات پروژه مسکن مهر نباید در طرح اقدام ملی مسکن تکرار شود، افزود: اکثر افرادی که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کردند جز قشر متوسط و ضعیف جامعه هستند لذا تاخیر در اجرای این طرح باعث زیان به این افراد و بیت‌المال می‌شود.

رازجویان تصریح کرد: تسریع در عملیاتی‌کردن پروژه اقدام ملی مسکن نیاز به همکاری تمام دستگاه‌های خدمات رسان دارد و کم‌کاری در این موضوع مهم پذیرفتنی نخواهد بود.