کد خبر: 17054تاریخ انتشار : 14:24:26 - دوشنبه 30 نوامبر 2020

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران تاکید کرد: استفاده از ظرفیت خیرین جهت ساخت مسکن برای نیازمندان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: شهرداری‌ها جهت صدور پروانه ساخت مسکن برای نیازمندان با خیرین همکاری و همراهی داشته باشند. مهدی رازجویان در جلسه‌ای با حضور خیرین مسکن‌ساز استان مازندران با تاکید بر اینکه خیرین در ساخت مسکن نیازمندان نقش پررنگی دارند، افزود: اقدامات خیرین مسکن‌ساز در استان مازندران جای تقدیر دارد. وی […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران تاکید کرد: استفاده از ظرفیت خیرین جهت ساخت مسکن برای نیازمندان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: شهرداری‌ها جهت صدور پروانه ساخت مسکن برای نیازمندان با خیرین همکاری و همراهی داشته باشند.

مهدی رازجویان در جلسه‌ای با حضور خیرین مسکن‌ساز استان مازندران با تاکید بر اینکه خیرین در ساخت مسکن نیازمندان نقش پررنگی دارند، افزود: اقدامات خیرین مسکن‌ساز در استان مازندران جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: عدم دارا بودن مسکن یکی از سخت‌ترین مشکلات یک خانواده می‌تواند باشد لذا آرامش و امنیتی که خیرین برای خانواده‌های نیازمند ایجاد می‌کنند اقدامی خداپسندانه است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به برنامه دولت جهت ساخت ۲ هزار واحد مسکن محرومین در مازندران، گفت: مسکن سازی برای افراد نیازمند ضروری است.

وی ادامه داد: طرح اقدام ملی مسکن از برنامه‌های دولت جهت خانه‌دار کردن قشر متوسط و ضعیف جامعه است.

رازجویان با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی در همراهی با خیرین مسکن‌ساز نباید کوتاهی کنند، افزود: همه ما وظیفه داریم در جهت رفع مشکل نیازمندان گام برداریم.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه در ساخت مسکن نیازمندان، کیفیت و استانداردهای لازم رعایت شود، اظهار داشت: با فرهنگ‌سازی در جامعه می‌توان از ظرفیت خیرین بیشتری جهت ساخت مسکن برای نیازمندان بهره برد.

رازجویان با اشاره به حمایت‌ دولت از خیرین، تصریح کرد: خانه‌دار کردن مردم باعث می شود تا امید و نشاط اجتماعی در جامعه افزایش یابد.