کد خبر: 17960تاریخ انتشار : 11:55:10 - دوشنبه 22 فوریه 2021

«حراجی بازار» در مازندران دایر می‌شود

احمد اندرواژ  با بیان اینکه امسال نیز به دلیل شرایط کرونایی نمایشگاه های فروش بهاره برگزار نمی شود، افزود: جشنواره فروشگاهی و حراجی بازارها جایگزین نمایشگاه های بهاره می شوند. وی با عنوان اینکه هدف از راه اندازی حراجی بازار و جشنواره فروشگاهی حمایت از مصرف کنندگان و تنظیم بازار به شمار می رود، افزود: […]

«حراجی بازار» در مازندران دایر می‌شود

احمد اندرواژ  با بیان اینکه امسال نیز به دلیل شرایط کرونایی نمایشگاه های فروش بهاره برگزار نمی شود، افزود: جشنواره فروشگاهی و حراجی بازارها جایگزین نمایشگاه های بهاره می شوند.

وی با عنوان اینکه هدف از راه اندازی حراجی بازار و جشنواره فروشگاهی حمایت از مصرف کنندگان و تنظیم بازار به شمار می رود، افزود: همچنین به کیفیت اجناس وقیمت در این بازارها توجه ویژه می شود و با هرگونه تخلف برخورد خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف ساری با تاکید براینکه تخفیف های فوق العاده از دیگر هدف حراجی بازارها و جشنواره های فروشگاهی است، افزود: برای اجرای این طرح متقاضیان باید مجوزهای لازم را از مبادی ذیربط دریافت کنند.

وی با اظهار اینکه جشنواره های نمایشگاهی و حراجی بازار در نیمه دوم اسفند در استان برپا می شود، گفت: دستورالعمل اجرای این طرح به مجامع امور صنفی در شهرستان ها ابلاغ شده است.

اندرواژ از مردم خواست تا هرگونه تخلفات صنفی را در آستانه شب عید به سازمان های ذیربط ازجمله صمت و اتاق اصناف اعلام وگزارش کنند.