کد خبر: 17970تاریخ انتشار : 12:10:15 - دوشنبه 22 فوریه 2021

فرمانده انتظامی مازندران: ۶۸ باند تهیه وتوزیع مواد مخدر در مازندران متلاشی شد

سردار مرتضی میرزایی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانداری اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری دیگر عوامل انتظامی و پلیس‌های تخصصی طی ۱۱ ماه سال جاری موفق شدند، بیش از ۵ تن و ۵۰ کیلو […]

فرمانده انتظامی مازندران: ۶۸ باند تهیه وتوزیع مواد مخدر در مازندران متلاشی شد

سردار مرتضی میرزایی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانداری اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری دیگر عوامل انتظامی و پلیس‌های تخصصی طی ۱۱ ماه سال جاری موفق شدند، بیش از ۵ تن و ۵۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر را در سطح استان کشف کنند.

وی با اشاره به افزایش ۲۳ درصدی کشفیات مواد مخدر در سطح استان طی این مدت در مقایسه با سال قبل، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی ۶۸ باند تهیه وتوزیع مواد مخدر متلاشی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه بیش از ۲ هزار و ۲۳۳ طرح مقابله‌ای در حوزه کنترل محورهای مواصلاتی، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقای امنیت اجتماعی اجرایی شد، اظهار کرد: بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ متهم به تهیه و توزیع مواد مخدر طی این مدت شناسایی و دستگیر شدند.

سردار میرزایی با اشاره به افزایش ۷ درصدی اجرای طرح از کشف ۱۲۴ هزار انواع قرص‌های مخدر خبر داد و افزود: بیش از ۶ هزار خرده فروش مواد مخدر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

میرزایی از توقیف ۵۳۱ دستگاه خودرو و انجام ۱۸۶ عملیات برجسته در راستای کشف مواد مخدر در سطح استان خبر داد و افزود: پلیس تا ریشه کنی مواد مخدر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.