کد خبر: 18046تاریخ انتشار : 7:45:43 - یکشنبه 7 مارس 2021

استاندار مازندران: همه باید در برگزاری انتخابات پرشور اهتمام کنند / انتخابات؛ فریاد رسای ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان است

استاندار مازندران در جلسه ستاد انتخابات استان، با اشاره به اهمیت و ضرورت برگزاری انتخاباتی قانون مند، سالم، امن و بی طرفانه با مشارکت حداکثری، عنوان کرد: مردم با مشکلات زیادی مواجه هستند اما راه حل رفع مشکلات بی تفاوتی نسبت به انتخابات نیست، باید تلاش کرد تا انتخابات پرشوری داشته باشیم. استاندار مازندران با […]

استاندار مازندران: همه باید در برگزاری انتخابات پرشور اهتمام کنند / انتخابات؛ فریاد رسای ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان است

استاندار مازندران در جلسه ستاد انتخابات استان، با اشاره به اهمیت و ضرورت برگزاری انتخاباتی قانون مند، سالم، امن و بی طرفانه با مشارکت حداکثری، عنوان کرد: مردم با مشکلات زیادی مواجه هستند اما راه حل رفع مشکلات بی تفاوتی نسبت به انتخابات نیست، باید تلاش کرد تا انتخابات پرشوری داشته باشیم.

استاندار مازندران با اشاره به این که هیچ کس حق ندارد مردم را نسبت به آینده کشور دلسرد کند، ادامه داد: خط قرمز ما در استان دامن زدن به کاهش مشارکت مردم است.

احمد حسین زادگان تاکید کرد: فضای عمومی انتخابات با استفاده از ظرفیت رسانه های؛ فضای مجازی، رسانه های شنیداری، مطبوعات، خبرگزاری ها و صداوسیما می بایست فراهم شود.

استاندار بر مشارکت حداکثری در انتخابات به عنوان یک فرصت برای انتخاب فرد شایسته یاد کرد و گفت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی، فریاد رسای ملت در برابر توطئه ها و نیرنگ های دشمنان است.

مقام عالی دولت در مازندران تاکید کرد: برخورد قانونی با صفحات مجازی که هنجارشکنی می کنند و در راستای کاهش مشارکت قدم برمی دارند می بایست در دستور کار قرار گیرد.