کد خبر: 21735تاریخ انتشار : 16:42:04 - چهارشنبه 15 ژوئن 2022

احزاب در حل مشکلات اساسی استان به کمک دولت بیایند

روح الله سلگی در نشست با احزاب استان با عنوان اینکه تلفیق اندیشه و تضارب آراء به رشد جامعه و بلوغ اجتماعی کمک می کند، گفت: احزاب در حل مشکلات اساسی استان به کمک دولت بیایند. ‎ به گزارش مازنی خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، روح الله سلگی در نشست […]

احزاب در حل مشکلات اساسی استان به کمک دولت بیایند

روح الله سلگی در نشست با احزاب استان با عنوان اینکه تلفیق اندیشه و تضارب آراء به رشد جامعه و بلوغ اجتماعی کمک می کند، گفت: احزاب در حل مشکلات اساسی استان به کمک دولت بیایند. ‎

به گزارش مازنی خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، روح الله سلگی در نشست با احزاب استان با عنوان اینکه تلفیق اندیشه و تضارب آرا به رشد جامعه و بلوغ اجتماعی کمک می کند، افزود: حسب تاکید رهبر معظم انقلاب باید تلاش کنیم فاصله بین آنچه که امروز انقلاب اسلامی باید داشته باشد و آنچه که در عمل تحقق یافته کمتر بشود که این بزرگترین آرمان ماست که شاهد این باشیم روزی در کشور ما برای مناصب سبقت جویی در کار نباشد و صرفا تلاش برای رشد و تعالی کشور باشد.

وی با اشاره به این که اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه در خصوص وحدت همه گروه ها در جهت حفظ و تعالی آرمان های انقلاب از جمله رسالت هایی است که رسانه ها بر دوش دارند، گفت: حقیقتا امروز از همه جناح های مختلف زیر این سقف جمع شدند که نیروهای های انقلابی  هستند و قلب شان برای ایران می تپد و آنچه که حاج قاسم را به درجه اعلایی از اخلاق و محبوبیت، مردم دوستی و عشق دو سویه نزد مردم رساند، اخلاص و نگاه فراجناحی و مشی انقلابی سردار شهید سلیمانی بوده است.

سلگی اظهار کرد: دیار علویان از گذشته تا امروز ملجاء و پناهگاه امامزادگان بوده است و برای استقرار حکومت شیعه این دیار شهدای زیادی را تقدیم کرده است. 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران تصریح کرد: در دولت سیزدهم تکریم و اخلاق شعار اصلی است و بر همین اساس دفتر ما نیز به روی همه احزاب باز است و تاکید این دولت بر ارتباط مردمی است و نگاه برابر نسبت به همه داریم. 

روح الله سلگی با اشاره به اینکه از جوانان در منصب بخشداری استفاده خواهد شد و حسب دستور استاندار مازندران، بخشداران باید جوان و پای کار باشند و از نخبگان دانشگاهی استفاده می کنیم و در این راستا چهره های زیادی را شناسایی کردیم، یادآور شد: برای اولین بار ستاد استانداری دارای برنامه راهبردی خواهد شد. طی سال های گذشته ستاد استانداری از دارا بودن برنامه برای چشم انداز و طرح آمایش محروم بوده است. ساحل مازندران طی ۴۳ سال اخیر به همین شکل اداره شده است و یک نعمت خدادادی تبدیل به تهدید شد و باید با کمک احزاب این وضعیت را سامان ببخشیم.

وی در پایان گفت: احزاب در حل مشکلات اساسی استان به کمک دولت بیایند چرا که پیشرفت حق مردم مازندران است اما بسیاری از ناهنجاری ها حق مردم ولایتمدار استان نیست.