کد خبر: 21816تاریخ انتشار : 12:37:27 - یکشنبه 19 ژوئن 2022

دریا وساحل برای هنجارشکنی آزاد نیست

جانشین فرمانده کل نیروی انتظامی کشور با اشاره به آزادسازی نوار ساحلی گفت: دریا و ساحل برای هنجارشکنی آزاد نیست و با متخلفان برخورد می شود. سردار قاسم رضایی با اشاره به جمعیت بالای استان و خدمات رسانی به ۳۰ میلیون گردشگری اظهار داشت: استان مازندران و گلستان شهدای زیادی را در دوران دفاع مقدس […]

دریا وساحل برای هنجارشکنی آزاد نیست

جانشین فرمانده کل نیروی انتظامی کشور با اشاره به آزادسازی نوار ساحلی گفت: دریا و ساحل برای هنجارشکنی آزاد نیست و با متخلفان برخورد می شود.

سردار قاسم رضایی با اشاره به جمعیت بالای استان و خدمات رسانی به ۳۰ میلیون گردشگری اظهار داشت: استان مازندران و گلستان شهدای زیادی را در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده است و در پاسداری و حراست از ارزش‌های اسلامی نقش مؤثر دارد.

سردار رضایی با اظهار اینکه اجازه هنجارشکنی را در سواحل و تفرجگاه‌ها نخواهیم داد، گفت: با تصمیم خوب ریاست جمهور بخشی از ساحل آزاد شد و در اختیار مردم قرار گرفت اما به مفهوم اینکه ساحل از هر جهت و برای ناهنجاری آزاد باشد، نیست و برابر قانون از هنجار شکنی، کشف حجاب، سگ گردانی، دور دور کردن و استفاده از مواردی که سبب ناهنجاری می‌شود، جلوگیری و برخوردار خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات فرهنگی اجتماعی گفت: امروز طبق خواست مردم قرارگاه فرهنگی اجتماعی بهه طور جدی آغاز به کار می‌کند و فعال می‌شود و برای رعایت هنجارهای جامعه، وظیفه شناسی و تکلیف مداری این قرارگاه فعال شده است.

سردار رضایی گفت: بالاترین سرمایه ما همراهی مردم است و در چارچوب قانون با هنجارشکنان برخورد می‌شود./مهز