کد خبر: 21905تاریخ انتشار : 14:19:12 - پنج‌شنبه 23 ژوئن 2022

روزهای آفتابی و گرم پیش روی مازندران

معاون‌ توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران درباره آخرین وضعیت جوی استان از کاهش نسبی دما در روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: از روز شنبه چهارم تیرماه آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود. احمد اسدی با اشاره به پیش بینی وضع هوای استان اظهار […]

روزهای آفتابی و گرم پیش روی مازندران

معاون‌ توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران درباره آخرین وضعیت جوی استان از کاهش نسبی دما در روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: از روز شنبه چهارم تیرماه آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود.

احمد اسدی با اشاره به پیش بینی وضع هوای استان اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه ها، پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران روزهای پنج شنبه و جمعه ۲ و ۳ خرداد، صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر و وزش باد بوده و بیشینه دما در مناطق غربی بین ۲۶ تا ۲۸ درجه و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۲۸ تا ۳۲ درجه سانتی گراد خواهد بود.
 
اسدی افزود: روز شنبه ۴ تیرماه آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و در ارتفاعات غربی مازندران با افزایش ابر و رگبار پراکنده پیش بینی می شود، ضمن اینکه بیشینه دما در مناطق غربی بین ۲۷ تا ۳۰ درجه و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۰ تا ۳۳ درجه سانتی گراد خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران خاطرنشان کرد: از روز یکشنبه ۵ تیر تا دوشنبه ۶ تیر، آسمان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود که بیشینه دما در مناطق غربی بین ۲۷ تا ۳۰ درجه و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۰ تا ۳۴ درجه سانتی گراد پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه روزهای سه شنبه و چهارشنبه، ۷ و ۸ تیرماه آسمان استان صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود گفت: بیشینه دما در مناطق غربی بین ۲۷ تا ۳۰ درجه و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۰ تا ۳۳ درجه سانتی گراد خواهد بود.