کد خبر: 22654تاریخ انتشار : 14:39:13 - سه‌شنبه 23 آگوست 2022

استعفای مدیر و مشاور نساجی در اعتراض به شرایط ورزشگاه وطنی قائمشهر

تیم فوتبال نساجی در هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۰۰ روز سوم شهریور ماه سال جاری میزبان ملوان است. این باشگاه از فصل گذشته به انتظار آماده سازی ورزشگاه وطنی است و حتی رییس جمهور هم در این رابطه خواستار تسریع موضوع شد.  با این حال شاگردان حمید مطهری در اولین هفته فصل بیست […]

استعفای مدیر و مشاور نساجی در اعتراض به شرایط ورزشگاه وطنی قائمشهر

تیم فوتبال نساجی در هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۰۰ روز سوم شهریور ماه سال جاری میزبان ملوان است. این باشگاه از فصل گذشته به انتظار آماده سازی ورزشگاه وطنی است و حتی رییس جمهور هم در این رابطه خواستار تسریع موضوع شد.

 با این حال شاگردان حمید مطهری در اولین هفته فصل بیست و دوم لیگ برتر، ناچار به میزبانی در اصفهان شدند. حالا در آستانه بازی با ملوان دو عضو باشگاه نساجی با انتشار متن استعفای خود به عدم آماده سازی ورزشگاه وطنی قائم شهر اعتراض کردند. متن این استعفاها به شرح زیر است: 

بسمه‌تعالی

جناب آقای مهندس رضا حدادیان

مالک محترم باشگاه نساجی مازندران

با سلام و احترام

صمیمانه از حسن اعتماد حضرتعالی نسبت به بنده طی سه فصل به‌عنوان خادم مردم مازندران در جایگاه مدیرعاملی باشگاه بزرگ نساجی، خدای متعال را شاکرم در این مدت هر آنچه که در توان داشتم در این عرصه با خلوص نیت و با هدف خدمت به مردم به‌کار بستم.

متاسفانه در بحث تحویل ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به باشگاه علی‌رغم پیگیری‌های مستمر بنده در این چند ماه و همچنین عدم تحقق وعده رئیس جمهور محترم در زمان مقرر و در ادامه مماشات و صبر باشگاه با وعده‌های ناسرانجام مسئولان امر لکن با توجه به این همه متانت و حسن نیتی که از سوی باشگاه در عمل ثابت شد اما انتظارات در بحث تکمیل و آماده‌سازی این ورزشگاه تا امروز مرتفع نشد.

به همین منظور بنده دیگر توانی برای ادامه همکاری با مسئولان امر را ندارم و استعفای خود را به احترام مردم مازندران و هواداران خونگرم نساجی رسماً خدمت حضرتعالی اعلام می‌دارم.

انشاالله مدیرعاملی بر سر کار بیاید تا توان مقابله با این حجم وعده و وعید را داشته و سیاسی‌کاری را از بر باشد.

ایزد سیف‌الله‌پور

مدیرعامل

استعفای رسمی حاج‌رحیم دست‌نشان مشاور عالی باشگاه نساجی مازندران

جناب آقای مهندس حدادیان

مالک محترم باشگاه نساجی مازندران

سلام‌علیکم

احتراماً بدین‌وسیله به استحضار می‌رساند با توجه به نهایت احترامِ جنابعالی و جناب آقای سیف‌الله‌پور مدیرعامل محترم باشگاه به بنده و حضورم به‌عنوان مشاور عالی باشگاه نساجی مازندران، همان‌گونه مستحضرید طی ماه‌های گذشته سختکوشانه پیگیر آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به اتفاق عوامل باشگاه بودیم.

اما امروز پس از ماه‌ها و خلف وعده‌ای که رخ داده و در حالی که در آستانه نخستین دیدار خانگی در این ورزشگاه هستیم، بسیاری از توقعات باشگاه در بحث تکمیل و تجهیز ورزشگاه مرتفع نشده و به‌زعم حقیر دیگر پیگیری‌های ما سودی نخواهد داشت و مسئولان امر هر آنچه که بدان عالم هستند را بنا بر سلایق شخصی انجام می‌دهند.

لذا زین‌پس ظرفیت‌های اعتباری و محترم شمردن کسوت بنده در این مسیر مکفی نبوده و گوش کسی به درخواست‌های باشگاه نساجی بدهکار نیست.

از همین‌جا باز هم با نهایت تشکر از زحمات حضرتعالی و با توجه به شرمندگی‌ام مقابل هواداران، پیشکسوتان و خانواده بزرگ فوتبال مازندران، تقاضا دارم به احترام موی سپید بنده، استعفایم را قبول نمایید.

رحیم دست‌نشان

مشاور عالی

۱ شهریور ۱۴۰۱