کد خبر: 22693تاریخ انتشار : 12:52:54 - یکشنبه 28 آگوست 2022

طرح های نیمه کاره عمرانی مازندران ملزم به نصب روزشمار شدند

استاندار مازندران گفت: به منظور تسریع درطرح های عمرانی نیمه کاره در استان، همه طرح ها ملزم به نصب روزشمار اجرا تا افتتاح شدند تا مردم ناظر بر روند اجرای آنها باشند.  سید محمود حسینی پور  در مراسم افتتاح پل روگذر میدان هزار سنگر آمل گفت: این اقدام بیشتر با هدف نظارت مردم در روند […]

طرح های نیمه کاره عمرانی مازندران ملزم به نصب روزشمار شدند

استاندار مازندران گفت: به منظور تسریع درطرح های عمرانی نیمه کاره در استان، همه طرح ها ملزم به نصب روزشمار اجرا تا افتتاح شدند تا مردم ناظر بر روند اجرای آنها باشند.

 سید محمود حسینی پور  در مراسم افتتاح پل روگذر میدان هزار سنگر آمل گفت: این اقدام بیشتر با هدف نظارت مردم در روند اجرای طرح‌های عمرانی که هر روز شاهد آن هستند، خواهد شد و همچنین شروع وپایان آن به رؤیت مردم خواهد رسید و تعطیلی در مراحل آن پذیرفتنی نخواهد بود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه بسیاری از طرح‌های نیمه تمام عمرانی در دولت سیزدهم به حرکت در آماده است، گفت: متأسفانه طرح‌های عمرانی اکنون در مازندران با قدمت ۱۵ تا ۳۰ هست که در رکود و توقف کامل بوده است.

استاندار مازندران ادامه داد: با اولویت گذاری که دولت برای طرح‌های عمرانی انجام داده و با اختصاص اعتبارهای مورد نیاز و به خصوص پس از سفر رئیس جمهوری به مازندران شتاب قابل قبولی گرفته است.

حسینی پور با تاکید براینکه به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد تا طرح‌های عمرانی که برای رفاه و آرامش مردم خواهد بود، نباید توسط پیمانکار درگیر پیچ وخم های اداری شود.

وی به معاون امور عمرانی استانداری، اداره کل فنی استانداری و اداره کل راه و شهرسازی مازندران تکلیف کرد تا همه طرح‌های عمرانی با پیوست‌های لازم و الزام به روزشمار از این پس در هر طرح عمرانی به طور جدی پیگیری و اجرایی شود.

پایان فصل تنبلی وبی خوابی مدیران در دولت سیزدهم

استاندار مازندران با اشاره به اینکه اکنون دیگر فصل تنبلی و بی خوابی مدیرانی که به این شیوه مدیریت عادی کرده بودند، گذشته است، تصریح کرد:، در دولت مردمی آقای رئیسی محور فعالیت وتلاش ها بی وقفه است و مدیرانی که نمی‌توانند خودشان را با این روش هماهنگ کنند باید تکلیف خودشان را مشخص کنند.

میدان هزار سنگر باید شناسنامه آمل شود

استاندار مازندران همچنین با بیان اینکه میدان هزار سنگر آمل یکی از میدان‌های پرتردد در سطح شهرهای استان است، تصریح کرد، با بهسازی و ساخت نمادهای شاخص متناسب با حماسه مردمی سال ۶۰ مردم آمل که در وصیت نامه سیاسی الهی امام راحل نیز قید شده در میدان هراز سنگر اجرایی شود.

حسینی پور گفت: با ساخت بهترین فضای میدان و زیباسازی درمیدان هزار سنگر که پیشانی شهر آمل است و ان این میدان را که ورودی شهر آمل است، از مسیر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل کرد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان آمل از جایگاه ممتازی ازنظر تاریخی، مذهبی و صنعتی و اقتصاد در مازندران مطرح است، گفت: متأسفانه شهرستان آمل هنوز نتوانسته است، حق خودش را بگیرد وحرمت تاریخی این شهر به درستی ادا نشده است.

استاندار مازندران ابراز امیدواری کرد: امروز همه مدیران شهرستان آمل باید برای ساخت شهرستان آمل به عنوان یکی از شهرهای صنعتی و اقتصادی مازندران با انگیزه بیشتری و همدلی همه جانبه پای کار باشند.