کد خبر: 22914تاریخ انتشار : 10:45:01 - چهارشنبه 21 سپتامبر 2022

توسعه اشتغال پایدار در استان در گرو حمایت از بخش خصوصی است

سیدمحمود حسینی‌پور، گفت: توسعه اشتغال پایدار در استان در گرو حمایت از بخش خصوصی است و رعایت حقوق سرمایه‌گذار جزو اولویت های اساسی مسئولان باشد. ‎  سیدمحمود حسینی‌پور در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، افزود: هیچ مدیری حق ندارد که با رویکردهای غیرکارشناسی زمینه سردرگمی و گلایه سرمایه‌گذاران را فراهم کند و […]

توسعه اشتغال پایدار در استان در گرو حمایت از بخش خصوصی است

سیدمحمود حسینی‌پور، گفت: توسعه اشتغال پایدار در استان در گرو حمایت از بخش خصوصی است و رعایت حقوق سرمایه‌گذار جزو اولویت های اساسی مسئولان باشد. ‎

 سیدمحمود حسینی‌پور در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، افزود: هیچ مدیری حق ندارد که با رویکردهای غیرکارشناسی زمینه سردرگمی و گلایه سرمایه‌گذاران را فراهم کند و باید تمام مسئولان در خدمت بخش خصوصی برای توسعه استان باشند.

وی بر روند تسهیل امور مرتبط با سرمایه گذاری تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: بوروکراسی های غیرضرور که فقط مانع سرمایه گذاری است باید برچیده شود.

استاندار مازندران ادامه داد: حواس همه ما جمع باشد که در عین حال که به دنبال اجرای دقیق قانون هستیم همزمان باید به دنبال اجرای عدالت باشیم و بی توجهی به سرمایه‌گذاران بدون دلیل کارشناسی، بی عدالتی است.

حسینی‌پور اضافه کرد: توسعه اشتغال پایدار در استان در گرو حمایت از بخش خصوصی است و رعایت حقوق سرمایه‌گذار جزو اولویت های اساسی مسئولان باشد.

وی تصریح کرد: همواره در جلسات تاکید می کنیم که زیر پای سرمایه گذاران باید فرش قرمز پهن کنیم اما کارشکنی ها در حق بخش خصوصی را ظلم می دانیم که باید این رویه جمع شود.

استاندار مازندران گفت: باید روند سرمایه‌گذاری در طرح های مختلف اقتصادی استان تسهیل شود تا در آینده نزدیک شاهد تقویت اشتغال در مازندران باشیم.

وی با اشاره به تعیین تکلیف اراضی راکد در شهرک های صنعتی استان، افزود: زمین در مازندران حکم طلا را دارد و به هیچ عنوان نباید اراضی صنعتی در استان مسکوت باقی بماند.