کد خبر: 23214تاریخ انتشار : 12:19:07 - یکشنبه 6 نوامبر 2022

راه رستگاری ملت تبعیت محض از رهبری و ایستادگی در برابر دشمنان است

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت : راه رستگاری امت اسلامی تبعیت محض از فرامین رهبری و ایستادگی در برابر توطئه‌های سازمان یافته دشمنان است. حجت الاسلام یوسفعلی شکری در یادواره ۴۰۰ شهید روحانی و طلبه مازندران با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور، افزود: دشمن امروز با تمام قوا […]

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت : راه رستگاری امت اسلامی تبعیت محض از فرامین رهبری و ایستادگی در برابر توطئه‌های سازمان یافته دشمنان است.

حجت الاسلام یوسفعلی شکری در یادواره ۴۰۰ شهید روحانی و طلبه مازندران با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور، افزود: دشمن امروز با تمام قوا به میدان آمده است تا به نظام اسلامی ضربه وارد کند ، غافل از این که امت اسلامی با جانفشانی آماده دفاع از ارزش های اسلامی هستند.

وی اظهار داشت: امام خمینی (ره) با ایستادگی در برابر دشمنان، چهره خبیث استکبار را به دنیا نشان داد و در ادامه نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی با گام های استوار این راه را ادامه دادند.

شکری با بیان این که دشمن از پیشرفت روزافزون نظام اسلامی عصبانی است ، گفت : دشمنان با اجرای دسایس سازمان یافته قصد دارند موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب را در بخش های مختلف کم ارزش و کم اهمیت جلوه دهند و برای رسیدن به این هدف خود از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به توطئه های سازمان یافته دشمنان در ضربه زدن به انقلاب گفت : نظام اسلامی جنگ طلب نیست اما اگر دشمنان بخواهند با به راه انداختن جنگ، به کشورمان چشم طمعی داشته باشند، ملت ایران با تمام توان آماده جانفشانی در راه نظام هستند

شکری خاطرنشان کرد: دشمن می خواهد جای دوست و دشمن را عوض کند تا بتواند به اهداف شوم خود دست یابد.

وی گفت: دشمنان و بدخواهان انقلاب به دنبال این هستند با توهین کردن به جامعه روحانیت آنها را از ادامه راه و مبارزه با استکبار بترسانند.

او با اشاره به تقدیم چهار هزار شهید طلبه و روحانی در راه پاسداری از دستاوردهای انقلاب ، افزود : از این تعداد ۴۰۰ شهید روحانی متعلق به مازندران است.

شکری گفت : ملت ایران از شهادت هچ باکی ندارد و با تمام توان در برابر دشمنان ایستاده است. 

مازندران در دوران جنگ تحمیلی بیش از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید را تقدیم نظام اسلامی کرد.