کد خبر: 23264تاریخ انتشار : 12:09:50 - یکشنبه 13 نوامبر 2022

ضرورت حمایت مسئولان از گروه های جهادی

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی عصر شنبه در همایش اختتامیه و تجلیل از گروه‌های جهادی ضمن تقدیر از تلاش گروه‌های جهادی ادامه داد: بخشی از این گروه‌ها می‌توانند در یک روز ۶۰۰ نفر را در حوزه پزشکی ویزیت کنند و مسلماً اقدامات خوبی در حوزه‌های دیگری دارند که قابل تقدیر است. امام جمعه ساری با […]

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی عصر شنبه در همایش اختتامیه و تجلیل از گروه‌های جهادی ضمن تقدیر از تلاش گروه‌های جهادی ادامه داد: بخشی از این گروه‌ها می‌توانند در یک روز ۶۰۰ نفر را در حوزه پزشکی ویزیت کنند و مسلماً اقدامات خوبی در حوزه‌های دیگری دارند که قابل تقدیر است.

امام جمعه ساری با بیان اینکه نیروهای جهادی از زحمت لذت می‌برند، تاکید کرد: اینها با عشق کار می‌کنند و روزهای تعطیل و تابستان در روستاها خدمت رسانی کردند.

وی با اشاره به فواید و برکات شرکت در اردوهای جهادی برای نیروها و مردم عنوان کرد: امیدواریم دستگاه‌ها با گروه‌های جهادی همکاری کنند و باید قدر این جوانان دهه ۷۰ و ۸۰ را بدانند.

امام جمعه ساری با بیان اینکه برخی از جوانان در حوادث اخیر فریب خوردند، گفت: خداوند انسان‌ها را بر اساس فطرت مواخده و بازخواست می‌کند زیرا طبق فطرت جرم و جنایت، آدم کشی و دزدی بد است.

آیت الله لائینی به نقش گروه‌های جهادی در پیشگیری از گسست نسلی اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از شکاف و گسست نسلی می‌توان از ظرفیت گروه‌های جهادی بهره گیری کرد.