کد خبر: 23322تاریخ انتشار : 20:07:30 - جمعه 25 نوامبر 2022

سرپرست اداره ورزش و جوانان کلاردشت منصوب شد

آیین معارفه حمیدرضا زارعی با حضور عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران، زین العابدین فقیه نصیری فرماندار، مهدیان رئیس امور اداری، سلیمانی رئیس دفتر مدیرکل ورزش و جوانان، فرمانده انتظامی، شهردار، مسئولان شهرستان و جامعه ورزش و جوانان کلاردشت برگزار شد. عالیشان در جمع روسای هیات های ورزشی، پیشکسوتان، جوانان و ورزشکاران […]

سرپرست اداره ورزش و جوانان کلاردشت منصوب شد

آیین معارفه حمیدرضا زارعی با حضور عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران، زین العابدین فقیه نصیری فرماندار، مهدیان رئیس امور اداری، سلیمانی رئیس دفتر مدیرکل ورزش و جوانان، فرمانده انتظامی، شهردار، مسئولان شهرستان و جامعه ورزش و جوانان کلاردشت برگزار شد.

عالیشان در جمع روسای هیات های ورزشی، پیشکسوتان، جوانان و ورزشکاران کلاردشت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های جامعه ورزش و جوانان و مسئولان این شهرستان گفت : اماکن ورزشی بعنوان مراکز مهم کشف و هدایت استعدادها محسوب می شود و لذا باید در حفظ و حراست و افزایش سرانه ورزشی تلاش کنیم.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران در ادامه بیان داشت؛ با روی کار آمدن دولت قوی و مردمی، تحرک، پویایی و مدال آوری در ورزش مازندران افزایش یافت .سعی می‌کنیم با استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس و مسئولان ارشد استان حق ورزش مازندران گرفته شود.

وی ضمن تبریک به حمیدرضا زارعی بدلیل این انتصاب تاکید کرد؛ تعامل، هماهنگی و همکاری با فرمانداری و دستگاه های اجرایی دیگر مورد انتظار است و امیدواریم با برنامه ریزی درست و دقیق اهداف ورزش کلاردشت محقق شود.
عالیشان آمایش سرزمینی در توسعه ورزش مازندران را مورد توجه قرار داد و گفت : قابلیت ارتفاع از سطح دریا می طلبد که در ورزش های خاص بستر سازی و سرمایه گذاری مناسب تری را در کلاردشت شاهد باشیم.
وی با اشاره باینکه مازندران جزو چاق ترین استان های کشور محسوب می شود گفت : توسعه ورزش همگانی با مشارکت و همکاری همه ی دستگاه های اجرایی، هم بدلیل پیشگیری از بیماری ها و هم بدلیل ایجاد نشاط اجتماعی امری ضروری و مورد تاکید است و از طرفی ورزش کم هزینه ترین روش برای سلامتی جامعه و مقابله با آسیب های اجتماعی است.
عادل عالیشان با تشریح راهبردهای ارائه شده در حوزه جوانان تصریح کرد؛ برگزاری منظم ستاد ساماندهی امور جوانان مسئله بسیار مهم و مورد تاکید استاندار محترم است و موضوعات اوقات فراغت جوانان، تقویت روحیه جوان باوری و جوان یاوری و تسهیل ازدواج جوانان و تحکیم خانواده و ایجاد خانه جوانان باید در دستور کار باشد.
زین العابدین فقیه نصیری نیز در این مراسم ضمن تبریک به عادل عالیشان گفت: کلاردشت ظرفیت بسیار بالایی در حوزه ورزش و جوانان دارد و امیدواریم با برنامه ریزی دقیق، خلاقیت و تلاش سرپرست جدید ورزش و جوانان شاهد احقاق حق ورزش این شهرستان باشیم.
فرماندار کلاردشت تاکید کرد؛ باید بستر شکوفایی استعدادهای ورزشی فراهم و ظرفیت های مغفول مانده در این شهرستان شناسایی گردد.
وی افزود؛ با شناختی که از ظرفیت های کلاردشت وجود دارد، قطعا سرمایه گذاری در این شهرستان در کسب افتخارات ورزشی استان و حتی کشور تاثیرگذار خواهد بود.
فقیه نصیری همچنین خواستار توجه بیشتر به مربیان متخصص و متعهد شد و تاکید کرد : ورزشکاران ما باید اخلاقی پرورش یابند و در طراز جمهوری اسلامی باشند.
فرماندار کلاردشت؛ توجه به ورزش بانوان، توسعه اماکن ورزشی و تقویت حوزه جوانان را از مسائل مهم دانست و افزود: در سال‌های گذشته درخصوص موضوعات جوانان غفلت وجود داشت و امیدوارم با حضور آقای زارعی شاهد اتفاقات خوب در ورزش و جوانان شهرستان کلاردشت باشیم.
حمیدرضا زارعی سرپرست ورزش و جوانان کلاردشت نیز در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از این اعتماد گفت : ظرفیت های خوبی مثل توریسم ورزشی، جنگل و کوه و جوانان مستعد در کلاردشت وجود دارد که با برنامه ریزی می توانیم به اهداف ترسیم شده دست یابیم.
وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری درخصوص ورزش همگانی گفت : امیدوارم به کمک همه دستگاه های اجرایی و هیات های ورزشی گام مهم در توسعه و ترویج ورزش همگانی برداریم.
حمیدرضا زارع قهرمان جهان و مربی تیم ملی سبک تاکر است و بیش از ۱۰ سال سابقه در ورزش و جوانان مازندران دارد.
گفتنی است؛ تعدادی از فعالان ورزش و جوانان کلاردشت در این مراسم، مشکلات و مطالبات این حوزه را برشمردند و خواستار مساعدت و توجه مسئولان به ورزش کلاردشت شدند.
لازم به ذکر است؛ بهروز زال نژاد رئیس سابق ورزش و جوانان کلاردشت بود که به بازنشستگی نائل آمد.