کد خبر: 23351تاریخ انتشار : 10:15:26 - سه‌شنبه 29 نوامبر 2022

روند سیاست های اقتصادی و فرهنگی مازندران اصلاح شد

روح الله سلگی  در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی مازندران افزود: عدالت محوری و کار جهادی و انقلابی رویکرد بارز دولت سیزدهم است. وی با اشاره به مشکلات عمده کشور ادامه داد: به رغم وجود مشکلات فراوان در کشور اما وضعیت بحرانی نیست و ما به سوی قله حرکت می‌کنیم و دولت سیزدهم با رویکرد حل […]

روند سیاست های اقتصادی و فرهنگی مازندران اصلاح شد

روح الله سلگی  در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی مازندران افزود: عدالت محوری و کار جهادی و انقلابی رویکرد بارز دولت سیزدهم است.

وی با اشاره به مشکلات عمده کشور ادامه داد: به رغم وجود مشکلات فراوان در کشور اما وضعیت بحرانی نیست و ما به سوی قله حرکت می‌کنیم و دولت سیزدهم با رویکرد حل المسایلی و جهادی امید را بین مردم کشور زنده کرد.

معاون استاندار مازندران خاطرنشان کرد: دستیابی به رشد اقتصادی در گرو عزم و اراده جهادی و انقلابی مدیران و فعالان اقتصادی است.

وی با اشاره به جهش قابلیت‌های مؤثر اقتصادی مازندران افزود: در یکسال گذشته با تلاش جهادی استاندار مازندران روند سیاست‌های پیشرفت اقتصادی و فرهنگی این استان اصلاح شد.

سلگی گفت: با هماهنگی استاندار مازندران زمینه رشد فعالیت‌های تجاری این استان با همسایگان حوزه خزر فراهم شد و مدیران باید با پیگیری وظایف کلیدی خود در حل چالش‌های بنیادی، روند توسعه استان را شتاب بخشند.

این مسئول استانی تصریح کرد: مردم فهیم و قدر شناس دیار علویان شایسته خدمت و تکریم هستند و مدیران استانی بر اساس چگونگی نقش آنها در روند توسعه و خدمت رسانی مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌گیرند.