کد خبر: 24327تاریخ انتشار : 11:58:07 - دوشنبه 27 مارس 2023

مازندران تشنه خدمت و سرمایه گذاری جدید است

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در اولین جلسه شورای اداری مازندران در سال جدید در ساری افزود: امیدافزایی و خدمت خالصانه با جدیت در دستور کار مسئولان قرار گیرد و در استان مازندران در ماه‌های گذشته دستاوردهای ماندگاری از سوی دولت محقق شد. وی خاطر نشان کرد: به عنوان مثال میدان میوه و تره بار […]

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در اولین جلسه شورای اداری مازندران در سال جدید در ساری افزود: امیدافزایی و خدمت خالصانه با جدیت در دستور کار مسئولان قرار گیرد و در استان مازندران در ماه‌های گذشته دستاوردهای ماندگاری از سوی دولت محقق شد.

وی خاطر نشان کرد: به عنوان مثال میدان میوه و تره بار جدید ساری بعد از سال‌ها تعیین تکلیف شد و با کار جهادی دولت دستاوردهای ماندگاری در استان خلق کرد.

امام جمعه ساری اضافه کرد: استاندار مازندران در روزهای آغازین سال جاری با اراده مضاعف کارهای فشرده و اساسی خود را برای توسعه استان آغاز کردند که این تلاش‌ها نشان می‌دهد که مدیران ارشد استان به دنبال خدمت خالصانه به مردم هستند.

آیت الله محمدی لائینی اضافه کرد: این تلاش‌ها نویدبخش سال خوب برای توسعه و آبادانی این دیار است و همه مسؤولان باید با تلاش مضاعف و با برنامه ریزی و پیروی از دستورات استاندار مازندران برای ایجاد اشتغال پایدار و گره گشایی از مشکلات مردم گام بردارند.

وی تصریح کرد: مازندران تشنه خدمت و سرمایه‌گذاری های جدید است و نباید با آسان نگری ها در مسیر توسعه استان فرصت سوزی شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: به معنای واقعی به مسئولان استان برای رفع مشکلات امیدوار هستم و روزهای توأم با موفقیت را برای مازندران سرافراز پیش بینی می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: در کنار تلاش مسؤولان، آحاد مردم هم باید همراهی داشته باشند و با برنامه ریزی و اجرای دقیق برنامه‌های دولت می‌توان مسیر پیشرفت استان را تسهیل کرد.

وی اضافه کرد: آینده مازندران بسیار روشن است و از مدیران می‌خواهم شبانه روز در خدمت استاندار و برای گره گشایی از دغدغه‌های مردم همواره در آماده باش باشند.

امام جمعه ساری خاطر نشان کرد: رشد تولید و مهار تورم سرلوحه کار مدیران دستگاه‌های اجرایی و باید دستاوردهای مدیران در آینده نزدیک برای اقشار جامعه ملموس باشد.