کد خبر: 24574تاریخ انتشار : 17:06:25 - جمعه 28 آوریل 2023

مدیر تیم‌های ملی کشتی ایران: میزبانی انبوه‌سازان هوتن کم‌نظیر بود/ استاندار مازندران: قدردانِ حامیان ورزش هستیم

پایان اردوی ۱۰ روزه تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران در مازندران؛ اردوی ۱۰ روزه تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران که به میزبانی شرکت انبوه‌سازان هوتن در شهرهای قائم‌شهر، ایزدشهر و نور برپا شده بود، پایان یافت. محسن کاوه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان و مدیر تیم‌های ملی کشورمان با مثبت ارزیابی کردن […]

مدیر تیم‌های ملی کشتی ایران: میزبانی انبوه‌سازان هوتن کم‌نظیر بود/ استاندار مازندران: قدردانِ حامیان ورزش هستیم

پایان اردوی ۱۰ روزه تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران در مازندران؛

اردوی ۱۰ روزه تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران که به میزبانی شرکت انبوه‌سازان هوتن در شهرهای قائم‌شهر، ایزدشهر و نور برپا شده بود، پایان یافت.

محسن کاوه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان و مدیر تیم‌های ملی کشورمان با مثبت ارزیابی کردن این اردو ، گفت: مازندران همیشه در کشتی حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته و خوشحالیم چهارمین اردوی ما در این استان برگزار شد.

محسن کاوه با بیان اینکه این اردوها جهت آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد جوانان جهت شرکت در مسابقات جهانی برپا شده، افزود: جا دارد از شرکت انبوه‌سازان هوتن جهت میزبانی این اردو تشکر کنم.

وی تدارکات، پشتیبانی و امکانات میزبانی این اردو را کم‌نظیر دانست و ادامه داد: افرادی که از ورزش کشتی حمایت می‌کنند ، افراد دلسوزی هستند که می‌بایست قدر آنها را دانست.

* استاندار مازندران نیز در حاشیه بازدید از اردوی تیم‌ ملی کشتی آزاد جوانان در ایزدشهر گفت: مازندران مهد ورزش کشتی است.

وی با تاکید بر اینکه از حامیان ورزش باید حمایت شود، اقدام شرکت انبوه‌سازان هوتن جهت میزبانی از تیم ملی کشتی آزاد جوانان رو قابل تقدیر دانست.

وی با ابراز خشنودی از اعلام رضایت سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان به خاطر شرایط میزبانی و تدارکات اردو ، ادامه داد: باید اقدامات اصولی در کشتی مازندران انجام شود تا کشتی مازندران همواره در سطح دنیا قهرمان المپیک معرفی کند.

* مالک شرکت انبوه‌سازان هوتن نیز در مورد برپایی اردوی ۱۰ روزه تیم‌ملی کشتی آزاد در مازندران، اظهار داشت: یکی از سیاست‌های ما حمایت از ورزش‌های قهرمانی به خصوص کشتی است.

شهرام داداشی افزود: تلاش کردیم اردویی در شان کشتی مازندران و ایران برای تیم ملی کشتی آزاد جوانان برپا نماییم.

وی ابراز امیدواری کرد : از بین کشتی‌گیران تیم ملی جوانان در آینده قهرمانان دنیا و المپیک به ورزش معرفی شوند.

*** محمدمبین عظیمی کشتی‌گیر تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران نیز گفت: اردویی که در مازندران برگزار گردید در سطح اردوهای عالی بزرگسالان بود.

وی با تشکر از شرکت انبوه‌سازان هوتن افزود: کشتی‌گیران در چنین اردوهایی که امکانات مناسبی داشته باشند با آرامش بیشتری تمرین می‌کنند.

عظیمی ادامه داد: با درایت آقای محسن کاوه تلاش می‌کنیم در مسابقات جهانی مدال‌های خوشرنگ متعددی به دست آوریم.