کد خبر: 24665تاریخ انتشار : 14:04:08 - سه‌شنبه 9 مه 2023

میوه های نوبرانه در حال کاهش قیمت

محمد حیدریان رییس اتحادیه میوه و تره‌بار شهرستان بابل گفت: هفته قبل میوه‌های نوبرانه بسیار گران بود اما اکنون عرضه محصول زیاد شده و با افزایش عرضه، قیمت‌ها خود به خود شکسته شد. او افزود: در حال حاضر، از میان میوه‌های نوبرانه چغاله بادام، گوجه‌سبز و توت‌فرنگی در بازار موجود است. حیدریان ادامه داد: گوجه […]

میوه های نوبرانه در حال کاهش قیمت

محمد حیدریان رییس اتحادیه میوه و تره‌بار شهرستان بابل گفت: هفته قبل میوه‌های نوبرانه بسیار گران بود اما اکنون عرضه محصول زیاد شده و با افزایش عرضه، قیمت‌ها خود به خود شکسته شد.

او افزود: در حال حاضر، از میان میوه‌های نوبرانه چغاله بادام، گوجه‌سبز و توت‌فرنگی در بازار موجود است.

حیدریان ادامه داد: گوجه سبز از شهر گرمسار، زاغمرز و ساوه در حال عرضه است و احتمالا برای هفته آینده از شهریار هم به بازار می‌آید و با افزایش عرضه، قیمت‌ها هم کاهش بیشتری پیدا می‌کند.

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار شهرستان بابل گفت: هر کیلوگرم گوجه سبز که در بازار تهران تا یک میلیون تومان هم به فروش می‌رفت امروز با قیمت ۵۰ هزار تومان و در بهترین کیفیت ۹۰ هزار تومان عرضه شد.

او با بیان اینکه وضعیت بازار میوه‌های تابستانه قابل کنترل خواهد بود، ادامه داد: به علت گرمای هوا و افزایش میزان عرضه شاهد کاهش قیمت‌ها هستیم و بزودی محصولات تابستانی شامل گیلاس، هلو و شلیل هم به بازار می‌آید.