کد خبر: 24669تاریخ انتشار : 14:06:19 - سه‌شنبه 9 مه 2023

سارقی که موجب دستگیری قاتل شد

سرهنگ سید جعفر ساداتی معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی وقوع قتل مادر و فرزندی در شهرستان فریدونکنار و سرقت خودرو و اموال قیمتی از منزل مقتولان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت. او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی مازندران و شهرستان فریدونکنار در عملیاتی مشترک با ماموران انتظامی […]

سارقی که موجب دستگیری قاتل شد

سرهنگ سید جعفر ساداتی معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی وقوع قتل مادر و فرزندی در شهرستان فریدونکنار و سرقت خودرو و اموال قیمتی از منزل مقتولان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی مازندران و شهرستان فریدونکنار در عملیاتی مشترک با ماموران انتظامی شهرستان رامسر خودروی مقتول را توقیف و در بازرسی از داخل خودرو مقادیری طلاجات سرقتی متعلق به مقتول را نیز کشف و راننده را دستگیر کردند.

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: سارق دستگیر شده در بازجویی به عمل آمده اعتراف کرد که خودرو مقتول را در شهرستان بابل از فردی ناشناس سرقت کرده و با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی، متهم در شهرستان گمیشان استان گلستان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ ساداتی با اشاره به اینکه در تحقیقات به عمل آمده متهم به قتل مادر و فرزند اعتراف کرد، انگیزه ارتکابی را سرقت عنوان داشت، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.