کد خبر: 24682تاریخ انتشار : 13:48:29 - دوشنبه 15 مه 2023

قیمت مصوب مرغ در مازندران ۷۳ هزار تومان است

سید محمد جعفری  در جلسه فوق العاده قرارگاه امنیت غذایی جهاد کشاورزی استان اظهار کرد: مقرر شد جلسات قرارگاه امنیت غذایی تا رسیدن بازار به تعادل به طور منظم برگزار شود و پشتیبانی امور دام مرغ زنده خریداری کند تا تأمین گوشت مرغ داشته باشد. جعفری خاطرنشان کرد: باید قیمت مرغ زنده در کشتارگاه و […]

قیمت مصوب مرغ در مازندران ۷۳ هزار تومان است

سید محمد جعفری  در جلسه فوق العاده قرارگاه امنیت غذایی جهاد کشاورزی استان اظهار کرد: مقرر شد جلسات قرارگاه امنیت غذایی تا رسیدن بازار به تعادل به طور منظم برگزار شود و پشتیبانی امور دام مرغ زنده خریداری کند تا تأمین گوشت مرغ داشته باشد.

جعفری خاطرنشان کرد: باید قیمت مرغ زنده در کشتارگاه و گوشت مرغ آماده به طبخ را مدیریت کنیم و جدیت زیادی در برخورد با افزایش قیمت داشته باشیم.

وی ادامه داد: باید همراهی استانی برای جلوگیری از افزایش قیمت مرغ داشته باشیم و به تنهایی نمی‌توان با متخلفان برخورد کرد و نیازمند همراهی و همکاری سایر عوامل و نهادهای قضائی، نظامی و انتظامی هستیم.

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: قیمت مرغ نباید از ۷۳ هزار تومان فراتر رود و بیشتر از این قیمت پرونده تعزیرات حکومتی تشکیل خواهد شد.

این مسؤول اضافه کرد: مازندران علاوه بر نیاز مصرف مرغ داخل استان، مرغ استان تهران را هم تأمین می‌کند و با توجه به در پیش بودن تعطیلات پایان هفته، تأمین گوشت مرغ در استان بویژه غرب استان را می‌طلبد.