کد خبر: 24868تاریخ انتشار : 12:08:08 - سه‌شنبه 13 ژوئن 2023

معاون استاندار: مناطق آسیب‌پذیر مازندران شناسنامه‌دار می‌شوند

روح الله سلگی در جلسه ساماندهی مناطق کم برخوردار مازندران در ساری افزود: تحول در اجرای طرح های فرهنگی در مناطق آسیب پذیر به‌عنوان سیاست محوری دولت در دست پیگیری است. وی، تلاش برای تحول در مناطق آسیب پذیر را بیانگر عزم و اراده ملی در راه افزایش کارآمدی نظام اسلامی دانست و گفت: دشمن […]

معاون استاندار: مناطق آسیب‌پذیر مازندران شناسنامه‌دار می‌شوند

روح الله سلگی در جلسه ساماندهی مناطق کم برخوردار مازندران در ساری افزود: تحول در اجرای طرح های فرهنگی در مناطق آسیب پذیر به‌عنوان سیاست محوری دولت در دست پیگیری است.
وی، تلاش برای تحول در مناطق آسیب پذیر را بیانگر عزم و اراده ملی در راه افزایش کارآمدی نظام اسلامی دانست و گفت: دشمن در صدد است تا با بهانه قراردادن برخی مشکلات طبیعی در کشور، نظام اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد که باید با افزایش امید از طریق گره گشایی از مشکلات مردم دشمن را ناکام سازیم.

معاون استاندار مازندران اظهارکرد: باوجود مشکلات فراوان و توطئه های رنگارنگ دشمنان دستاوردهای انقلاب در همه عرصه های حکمرانی بیانگر اوج کارآمدی نظام اسلامی است.
وی با بیان اینکه، خدمات رسانی به محرومان از تاکیدات جدی امامین انقلاب است افزود: باید با تاسی به شیوه مدیریتی حاج قاسم سلیمانی طرح تحول فرهنگی در مناطق آسیب اجرایی و مشکلات لاینحل در این حوزه برطرف شود.
سلگی با اشاره به تاکید استاندار مازندران برای تلاش جهادی در میدان خدمت رسانی افزود: حوزه معاونت سیاسی استانداری مازندران از پاتوق کده های سیاسی و حزبی در دولت های قبل به اتاق فکر سازندگی وظرفیت سازی برای پیشرفت جهادی استان تبدیل شده است.
این مقام مسوول، از تدوین برنامه هدفمند برای ساماندهی مناطق آسیب مازندران خبر داد و افزود: تمامی مناطق آسیب پذیر مازندران با هماهنگی فرمانداران و کمک دستگاههای خدمات رسان شناسنامه دار خواهند شد.
سلگی خاطر نشان کرد: در جریان نظارت، کنترل و ارزیابی خدمات رسانی به مناطق آسیب مازندران گروههای جهادی مردمی پیشتاز هستند.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به اشتغالزایی ساکنان مناطق آسیب پذیر یادآور شد: طرح ویژه اشتغال زایی در مناطق آسیب مازندران با محوریت ستاد اجرایی فرمان امام عملیاتی خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: برای اولین بار در مازندران متولیان حوزه کاهش آسیب های اجتماعی با مسئولیت معاونت سیاسی با هدف بررسی راهکارهای مشترک دور هم جمع شدند.