کد خبر: 27906تاریخ انتشار : 16:09:58 - پنج‌شنبه 6 ژوئن 2024

هیئات مذهبی متصل به منبع فیض الهی هستند

یوسف نوری شامگاه چهارشنبه در نشست با جامعه قرآنی استان مازندران با بیان اینکه مدیریت جامعه امروز باید هیأتی باشد، گفت: هیئت یک سازمان است و بالاترین فرد آن خادم‌ترین فرد محسوب می‌شود. وی با عنوان اینکه هیأت دارای ویژگی‌های سازمان‌های عصر نوگرایی است، گفت: هیئات در عرصه‌های مختلف واکنش نشان می‌دهند و این مسئله […]

هیئات مذهبی متصل به منبع فیض الهی هستند

یوسف نوری شامگاه چهارشنبه در نشست با جامعه قرآنی استان مازندران با بیان اینکه مدیریت جامعه امروز باید هیأتی باشد، گفت: هیئت یک سازمان است و بالاترین فرد آن خادم‌ترین فرد محسوب می‌شود.

وی با عنوان اینکه هیأت دارای ویژگی‌های سازمان‌های عصر نوگرایی است، گفت: هیئات در عرصه‌های مختلف واکنش نشان می‌دهند و این مسئله را در دوره شهادت شهید جمهور مشاهده کردیم.

وی هیئات را متصل به منبع فیض دانست و گفت: حضرت امام راحل با الگوگیری از حکومت پیامبر اسلام صلی الله و امیرالمومنین علیهم السلام حکمرانی را ایجاد کرد و اکنون عامل بقای انقلاب شده است.

استاندار مازندران گفت: امروز دانشجویان جنایت‌های رژیم جعلی و غاصب اسرائیل را محکوم می‌کنند و این‌ها برکت حکومت امام حسینی حضرت امام راحل محسوب می‌شود.

استاندار مازندران گفت: هیئاتی که در امامزاده‌ها مستقر باشند از حمایت‌های مادی و معنوی اوقاف برخوردار می‌شوند و دستگاه‌های دیگر نیز باید از هیئات حمایت کنند.

وی با تاکید بر اینکه هیئات نباید وارد کارهای اقتصادی شوند، گفت: اما هیئات با هیئت کارهای عام المنفعه نظیر برپای دارالقرآن‌ها داشته باشند.