کد خبر: 27935تاریخ انتشار : 12:21:44 - شنبه 8 ژوئن 2024

۲۰۰ واحد مسکن محرومان مازندران افتتاح می‌شود

میثم معافی مدیرکل کمیته امداد مازندران در حاشیه مراسم افتتاح طرح اشتغال و راه اندازی دو واحد مسکونی در سوادکوه در جمع خبرنگاران با اشاره به ایجاد فرصت شغلی در سال گذشته در استان، اظهار داشت: در سال گذشته ۹ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی توسط کمیته امداد ایجاد شد که امسال نیز همین رقم […]

۲۰۰ واحد مسکن محرومان مازندران افتتاح می‌شود

میثم معافی مدیرکل کمیته امداد مازندران در حاشیه مراسم افتتاح طرح اشتغال و راه اندازی دو واحد مسکونی در سوادکوه در جمع خبرنگاران با اشاره به ایجاد فرصت شغلی در سال گذشته در استان، اظهار داشت: در سال گذشته ۹ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی توسط کمیته امداد ایجاد شد که امسال نیز همین رقم ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در استان در حوزه مسکن ۱۹۰۰ مددجو دارای زمین داریم که با مشارکت همه مسئولان، گروه جهادی، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و بسیج  امیدوارم بتوانیم وعده‌ای که رئیس‌جمهور شهید فرموده بودن که “فاقدین مسکن روستایی دارای مسکن شوند”، وعده را عملیاتی کنیم.

معافی باتوجه به افتتاح مسکن در سوادکوه، گفت: در سال گذشته حدود ۶ و نیم میلیارد بلاعوض و تسهیلات داده‌ایم و ۱۱ مسکن افتتاح شده بود و راهبرد ما اتمام طرح‌های نیمه تمام است و همه طرح‌های نیمه کاره مخصوصا مسکن محرومان باید تمام شود.

وی افزود: با مشارکت مردم، خیرین و بسیج تا دو ماه دیگر ۲۰۰ مسکن با تفاهم بسیج در  مازندران افتتاح می‌کنیم.

رضا مومنی رئیس کمیته امداد سوادکوه نیز با بیان اینکه سال گذشته ۱۱ پروژه به ثمر رساندیم، خاطرنشان کرد: اولویت ما مسکن‌های نیمه کاره بود که سال گذشته ۱۱ مسکن نیمه‌کاره سال‌های گذشته، افتتاح شد و ۶ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان هزینه کردیم که مشارکت و همکاری بسیج سازندگی، سپاه، بنیاد مسکن و بانک‌ها را هم داشتیم.

وی افزود: امروز نیز افتتاح دو واحد مسکن در منطقه ” فلورد” و ” شورمست ” را داشتیم. 

رئیس کمیته امداد سوادکوه، عنوان کرد: پروژه مسکن فلورد در سال ۱۴۰۰ شروع شده بود و دو سال نیمه کاره مانده بود که بعد ۸ ماه به اتمام رساندیم و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شد همچنین پروژه مسکن شورمست که سال ۹۹ شروع شده بود و سه سال نیمه کاره بود افتتاح کردیم و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شد.

مومنی، یادآور شد: در هر دو پروژه مشارکت بنیاد مسکن و سپاه را داشته‌ایم همچنین افتتاح یک طرح اشتغال با هزینه ۲۰۰ میلیون تومان را نیز داشتیم.