کد خبر: 27939تاریخ انتشار : 15:37:46 - یکشنبه 9 ژوئن 2024

افزایش میزان کشف مواد مخدر در مازندران

یوسف نوری روز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران در ساری افزود: مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط و خانواده در امر پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید اهتمام بیشتری داشته باشند. وی بر لزوم استفاده از ظرفیت های مردمی در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید و اظهار کرد: مبارزه […]

افزایش میزان کشف مواد مخدر در مازندران

یوسف نوری روز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران در ساری افزود: مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط و خانواده در امر پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت های مردمی در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید و اظهار کرد: مبارزه با مواد مخدر نیازمند استفاده از ظرفیت های مردمی و مشارکت همه جانبه آنان است.

نوری تصریح کرد: هیات های مذهبی و گروه های قرآنی نیز از ظرفیت های مناسبی در راستای جلوگیری و مبارزه با مواد مخدر برخوردار هستند و می توانند در این بخش فرهنگ سازی داشته باشند.

مقام عالی دولت در مازندران ادامه داد: مشارکت مردم و خانواده ها در امر مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد باید جدی گرفته شود و یک برنامه مدونی نیز در این راستا باید تهیه کنند.

 

نوری بر لزوم رفع مشکلات و موانع فراروی در امر مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: علاوه بر رفع معضلات، مردم نیز باید پای کار باشند.

وی اظهار کرد: شهرداران مطابق با آن چه که در قانون تکلیف شده است باید نسبت به انجام وظایف محوله در راستای فرهنگ سازی مناسب در امر پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر، به وظایف خود عمل کنند.

استاندار مازندران افزود: مبارزه با مواد مخدر یک موضوع جدی است و پژوهش های بنیادی در امر پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید توسط مراکز دانشگاهی در دستور کار قرار گیرد و پایان نامه ها نیز مطابق با این اصل مهم تهیه شود.