کد خبر: 27946تاریخ انتشار : 15:43:32 - یکشنبه 9 ژوئن 2024

مشارکت ۱۵۰۰ میلیاردی خیران در مازندران

قاسم عزیززاده گرجی بعدازظهر یکشنبه در جلسه خیران دفاع مقدس با بیان اینکه کمک به نیازمندان از بارزترین شاخصه‌های انبیا و اولیای دین است، اظهار داشت: احسان و نیکوکاری از اصول ارزشمند جامعه اسلامی است. وی به نقش خیرین در جامعه اسلامی پرداخت و افزود: خیرین استان مازندران در حوزه‌های اجتماعی، سلامت، مدرسه سازی، دانشگاه […]

مشارکت ۱۵۰۰ میلیاردی خیران در مازندران

قاسم عزیززاده گرجی بعدازظهر یکشنبه در جلسه خیران دفاع مقدس با بیان اینکه کمک به نیازمندان از بارزترین شاخصه‌های انبیا و اولیای دین است، اظهار داشت: احسان و نیکوکاری از اصول ارزشمند جامعه اسلامی است.

وی به نقش خیرین در جامعه اسلامی پرداخت و افزود: خیرین استان مازندران در حوزه‌های اجتماعی، سلامت، مدرسه سازی، دانشگاه و… فعال هستند.

این مسئول به کمک ۱۵۰۰ میلیاردی خیرین در بخش‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: به همت استاندار مازندران با همراهی خیرین نیک اندیش ۴۰۰ روستای استان آبرسانی شد.

عزیززاده گرجی با بیان اینکه سیاست جاری دولت برگزاری همایش خیرین است، به نقش خیرین در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: نقش فرد فرد مردم در مدیریت جنگ تأثیرگذار بود.

این مسئول با بیان اینکه شهدا از خیرین بودند که جان خود را فدا کردند، اذعان داشت: خیرین در ایثار و از خودگذشتگی و خیرخواهی با شهدا مشترک هستند و نقش خیرین در حمایت از رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل باید تبیین شود.

عزیززاده گرجی با بیان اینکه به فرموده شهید جمهور «خیرین شریکی راهبردی بری دولت هستند.» نقش خیرین را در کاهش آلام و تسکین دردهای مردم اثرگذار دانست و ادامه داد: نقش خیرین در کرونا و سیل نکا و سیمرغ را عینه دیدیم و خیرین در کنار مردم برای رفع مشکلات آنها به خط هستند که شایسته تقدیر است.

این مسئول با بیان اینکه دستاوردهای دفاع مقدس باید به عنوان یک سرمایه اجتماعی و هویت ملی حفظ و منتقل شود، افزود: برای نگه داشتن آن همه باید پای کار بیائیم و این هویت ماست و باید تقویت شود.

وی با بیان اینکه ارزش‌های دفاع مقدس باید در سراسر استان بین مردم تبیین شود، خاطرنشان شد: مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران نیز باید با همراهی خیرین تکمیل و به بهره برداری برسد.

عزیززاده گرجی با بیان اینکه تسهیل گری امورات سرمایه گذاران و خیرین برای تکمیل موزه دفاع مقدس استان باید مورد توجه باشد، اذعان داشت: هر مانعی در جهت مجموعه‌های فعال خیرین است باید رفع شود.

وی با بیان اینکه جلسات مجمع عمومی خیرین باید منظم و مستمر برگزار شود، افزود: در موزه دفاع مقدس نیز باید دفتری برای مجمع خیرین دفاع مقدس تعبیه شود.

عزیززاده گرجی با بیان اینکه دعوت از خیرین برای تکمیل موزه دفاع مقدس باید همگانی باشد، تصریح کرد: باید زمینه مشارکت اقشار مختلف جامعه نظیر دانش آموزان و … را در تکمیل این پروژه فراهم کنید.

این مسئول با بیان اینکه مجمع خیرین دفاع مقدس نباید بعد از افتتاح موزه دفاع مقدس به فعالیت خود پایان دهد، خاطرنشان کرد: خیرین باید برای تولید محتوا و انتقال آن از بستر این مرکز فرهنگی به مردم به ویژه نسل نو فعالیت کنند.