کد خبر: 27969تاریخ انتشار : 15:35:02 - دوشنبه 10 ژوئن 2024

آمادگی کامل مازندران برای انتخابات ریاست جمهوری

قاسم عزیززاده گرجی سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه فعالیت تبلیغات نامزد‌های انتخاباتی با توجه به اعلام رسمی نامزد‌ها آغاز شده است، گفت: تبلیغات انتخاباتی به طور رسمی تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز اخذ رای ادامه خواهد داشت. او افزود: در مازندران ساز و کار اجرای انتخابات کاملا فراهم […]

آمادگی کامل مازندران برای انتخابات ریاست جمهوری

قاسم عزیززاده گرجی سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه فعالیت تبلیغات نامزد‌های انتخاباتی با توجه به اعلام رسمی نامزد‌ها آغاز شده است، گفت: تبلیغات انتخاباتی به طور رسمی تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز اخذ رای ادامه خواهد داشت.

او افزود: در مازندران ساز و کار اجرای انتخابات کاملا فراهم است و هم ستاد انتخابات در سطح استان در روز‌های آغازین ابلاغ فعالیت انتخاباتی فعال شده است و هم هیات‌های اجرایی و فرمانداری‌ها در سطح شهرستان‌ها که مسئولیت اجرای این انتخابات را دارند فعالیت خود را در ۵۹ حوزه آغاز کرده اند.

عزیززاده گرجی گفت: هیچ مساله و مشکلی برای برگزاری انتخابات در استان نداریم و همه تمهیدات اندیشیده شده و ۳ هزار ۲۲۹ شعبه اخذ رای در استان کاملا آماده برگزاری انتخابات و اخذ رای هستند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، روز جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.