کد خبر: 27971تاریخ انتشار : 15:42:19 - دوشنبه 10 ژوئن 2024

مشارکت احزاب و حضور مردم در انتخابات سبب ساخت ایران آباد می شود

محمدعلی نوبخت بعدازظهر دوشنبه در جلسه با احزاب و گروه‌های سیاسی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهید شهرستان ساری و تسلیت ایام شهادت امام جواد (ع) و پیشاپیش امام محمدباقر (ع) گفت: همه باید در کنار هم، در بستر عدل، انصاف و اخلاق گرایی در جهت تحقق کلیدواژه‌های رهبری معظم پیرامون انتخابات تلاش کنیم. […]

مشارکت احزاب و حضور مردم در انتخابات سبب ساخت ایران آباد می شود

محمدعلی نوبخت بعدازظهر دوشنبه در جلسه با احزاب و گروه‌های سیاسی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهید شهرستان ساری و تسلیت ایام شهادت امام جواد (ع) و پیشاپیش امام محمدباقر (ع) گفت: همه باید در کنار هم، در بستر عدل، انصاف و اخلاق گرایی در جهت تحقق کلیدواژه‌های رهبری معظم پیرامون انتخابات تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه مشارکت تمامی احزاب برای تشویق مردم با حضور در انتخابات موجب شتاب بخشیدنِ ساخت ایرانی آباد و سربلند خواهد شد گفت: چهار مؤلفه رهبر معظم انقلاب در مورد انتخابات شامل امنیت، سلامت انتخابات، رقابت سالم و مشارکت به عنوان یک راهبرد و نقشه مورد استفاده تمامی احزاب و جریان‌ها قرار گیرد.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه رفتار با متانت شهید جمهور در جریان رقابت‌های انتخاباتی، مناظرات و در برابر تخریب‌ها، جلوه‌ای از حق‌مداری و حضور وی در جبهه حق بود افزود: دولت شهید جمهور آیت الله رئیسی یک دولت مستقل، در میدان عمل و فراجناحی بود.

نوبخت با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی مصداق بارزی از دو کلیدواژه جمهوریت و اسلامیت است که با اراده، حضور، خواست و مشارکت مردم به شکوفایی رسیده است افزود: امام راحل عظیم الشان جمهوری اسلامی را شکل داد تا آرزوی دیرینه مردم مبنی بر استقلال و آزادی نهادینه شود و به همین دلیل است که انقلاب اسلامی ایران مردمی‌ترین انقلاب در تمامی اعصار است.

وی در پایان افزود: تمامی احزاب، جریان‌ها، گروها و افرادی که در دل در گرو پیشرفت، آبادانی و تعالی ایران اسلامی دارند باید برای دعوت مردم به حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی تلاش کنند.