کد خبر: 27976تاریخ انتشار : 11:29:01 - چهارشنبه 12 ژوئن 2024

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران استعفا کرد

احمد توکلی با هدف فعالیت در ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از مسئولیت سرپرستی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران کناره‌گیری کرد. توکلی در نامه به یوسف نوری نوشته است: «نظر به قرارگیری در آستانه ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و به جهت رعایت قانون و جلوگیری از بروز شبهات […]

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران استعفا کرد

احمد توکلی با هدف فعالیت در ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از مسئولیت سرپرستی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران کناره‌گیری کرد.

توکلی در نامه به یوسف نوری نوشته است:

«نظر به قرارگیری در آستانه ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و به جهت رعایت قانون و جلوگیری از بروز شبهات و با عنایت به این‌که قصد فعالیت در ستاد یکی از کاندیداهای محترم دوره چهاردهم را به طور مستقیم دارم، لذا کناره‌گیری خویش را از جایگاه سرپرستی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اعلام می‌نمایم. عزت و سربلندی اسلام و مسلمین و نظام جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند خواستارم. »

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران استعفا کرد

یوسف نوری استاندار مازندران ضمن تشکر از خدمات توکلی و موافقت با این استعفا، “از مدیرکل حوزه استاندار تقاضا کرد تا از حضور او برابر با خواست توکلی استفاده شود. “

 احمد توکلی ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ پس از استعفای رضا علیخانی از معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران به دلیل حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی، با حکم سید محمود حسینی‌پور استاندار پیشین مازندران به عنوان سرپرست این معاونت منصوب شده بود و امروز بعد از ۳۷۰ روز برای فعالیت انتخاباتی از این مسئولیت کناره‌گیری کرد.