کد خبر: 28002تاریخ انتشار : 12:07:27 - پنج‌شنبه 13 ژوئن 2024

امکان فعال سازی بسته اینترنت هدیه دولت فراهم شد

اسماعیل اعزی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از ارائه بسته اینترنتی رایگان به میزان ۲۰ گیگابایت و به مدت ۳۰ روزه برای استفاده از سکو‌های پیام رسان داخلی خبر داد و گفت: فعال‌سازی این بسته مغایرتی با سایر بسته‌های فعال مشترکان ندارد. او با اشاره به فعال سازی بسته اینترنت هدیه دولت ویژه انتخابات […]

امکان فعال سازی بسته اینترنت هدیه دولت فراهم شد

اسماعیل اعزی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از ارائه بسته اینترنتی رایگان به میزان ۲۰ گیگابایت و به مدت ۳۰ روزه برای استفاده از سکو‌های پیام رسان داخلی خبر داد و گفت: فعال‌سازی این بسته مغایرتی با سایر بسته‌های فعال مشترکان ندارد.

او با اشاره به فعال سازی بسته اینترنت هدیه دولت ویژه انتخابات برای استفاده مشترکان از سکو‌های داخلی کشور،افزود: همه مشترکان اپراتور‌های تلفن همراه می‌توانند بسته ۲۰ گیگابایت هدیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را طی ۳۰ روز برای استفاده از سکو‌های ایتا، روبیکا، تلوبیون، ویراستی، بله، سروش، گپ و آی گپ فعال کنند.

کد دستوری برای کاربران همراه اول و رایتل #۶۷۳*۱۰۰* (ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۳ مربع) و برای کاربران ایرانسل #۱*۵* (ستاره ۵ ستاره ۱ مربع) است. کافی است این کد دستوری را با سیمکارت خود شماره‌گیری کنید تا بسته اینترنت ۲۰ گیگ برایتان فعال شود.