کد خبر: 28006تاریخ انتشار : 12:17:58 - پنج‌شنبه 13 ژوئن 2024

استاندار مازندران: ماموریت های اداری با نگاه حل مطالبات مردم پیگیری شود

یوسف نوری روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن مازندران از مسوولان و مدیران خواست تا کار مردم در پیچ و خم بوروکراسی دستگاه های اجرایی گره نخورد و با نگاه حل مطالبات ارباب رجوع، ماموریت ها پیگیری شود. وی با بیان این که هدف‌گذاری ها در مازندران باید بر اساس ظرفیت آمایش سرزمینی ساماندهی شود، […]

استاندار مازندران: ماموریت های اداری با نگاه حل مطالبات مردم پیگیری شود

یوسف نوری روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن مازندران از مسوولان و مدیران خواست تا کار مردم در پیچ و خم بوروکراسی دستگاه های اجرایی گره نخورد و با نگاه حل مطالبات ارباب رجوع، ماموریت ها پیگیری شود.

وی با بیان این که هدف‌گذاری ها در مازندران باید بر اساس ظرفیت آمایش سرزمینی ساماندهی شود، ادامه داد:‌ سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان باید ظرفیت های استان را در بخش های مختلف به عنوان بسته های زیر مجموعه آمایش سرزمینی احصاء کند.

استاندار مازندران با توضیح این نکته که در طرح نهضت ملی مسکن خودمالکی و ساخت مسکن در بافت های فرسوده شهری مهمترین راهکار است، گفت: این که بخواهیم با توجه به کمبود زمین و مشکلات تغییر کاربری، نهضت ملی مسکن را برای محرومان عملیاتی کنیم، با چالش مسکن مهر مواجه خواهیم شد.

وی با بیان این که صف و در نوبت بودن ساخت مسکن محرومان در مازندران باید کم شود، گفت: این خطه مملو از انسان های خَیری است که آمادگی ساخت مسکن برای محرومان را دارند.