کد خبر: 5183تاریخ انتشار : ۱۶:۳۳:۴۴ - جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷

دستگیری زن و شوهر سازنده مشروبات دست‌ساز در بندرعباس / مرگ ۱۰ نفر به دلیل مصرف این مشروبات

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از دستگیری زن و شوهری که مبادرت به ساخت مشروبات دست‌ساز می‌کردند و سرکرده اصلی و توزیع‌کننده آن، خبرداد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ «اسماعیل مشایخ» در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص پرونده مسمومان الکلی در بندرعباس افزود: با تلاش‌ها و پیگیری‌های پلیسی یک زن و شوهر سازنده‌ی مشروبات الکلی […]

دستگیری زن و شوهر سازنده مشروبات دست‌ساز در بندرعباس / مرگ ۱۰ نفر به دلیل مصرف این مشروبات

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از دستگیری زن و شوهری که مبادرت به ساخت مشروبات دست‌ساز می‌کردند و سرکرده اصلی و توزیع‌کننده آن، خبرداد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ «اسماعیل مشایخ» در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص پرونده مسمومان الکلی در بندرعباس افزود: با تلاش‌ها و پیگیری‌های پلیسی یک زن و شوهر سازنده‌ی مشروبات الکلی توسط پلیس امنیت عمومی شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان این‌که هم‌اکنون این زوج در کلانتری ۱۱ به سر می‌برند، تصریح کرد: این دو فرد خانه‌شان را به کارگاه تهیه و ساخت مشروبات الکلی تبدیل کرده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس با اشاره به این‌که بازجویی و تحقیقات نیز از این افراد نیز ادامه دارد، همچنین سرکرده اصلی که توزیع‌کننده این مشروبات دست‌ساز بوده و از افراد سابقه‌دار است هم‌اکنون دستگیر شده و بازجویی‌ها از این فرد ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، از دیروز نیز تعداد ۱۱۸ نفر در بندرعباس نیز دچار مسمومیت الکلی شده اند که از این تعداد ۱۰ نفر فوت شده و ۵۲ نفر دیالیز شده اند.