کد خبر: 5777تاریخ انتشار : ۹:۴۲:۵۲ - جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷

۶ کشته و زخمی در سقوط خودرو به ته دره هزارجریب نکا

بخشدار هزارجریب نکا گفت: در پی سقوط یک دستگاه خودرو به ته دره در منطقه هزارجریب نکا، شش کشته و زخمی بر جای ماند. به گزارش مازنی خبر و به نقل از فارس، محمد محمدیان اظهار کرد: این اتفاق سقوط خودرو به دره، پنج‌شنبه اتفاق افتاد و طی آن سه نفر کشته و سه نفر […]

۶ کشته و زخمی در سقوط خودرو به ته دره هزارجریب نکا

بخشدار هزارجریب نکا گفت: در پی سقوط یک دستگاه خودرو به ته دره در منطقه هزارجریب نکا، شش کشته و زخمی بر جای ماند.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از فارس، محمد محمدیان اظهار کرد: این اتفاق سقوط خودرو به دره، پنج‌شنبه اتفاق افتاد و طی آن سه نفر کشته و سه نفر زخمی شدند.

وی افزود: با توجه به وجود آمبولانس در منطقه هزارجریب و اطراف، اطلاع‌رسانی در مورد سقوط این خودروی پاترول، سریعا” به نیروهای امدادی و اورژانس اطلاع‌رسانی و مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.

بخشدار هزارجریب نکا با اعلام اینکه علت اصلی حادثه در دست بررسی است، یادآور شد: مصدومان با آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند و درمان توسط تیم پزشکی در دست انجام است.

محمدیان افزود: مناطق هزارجریب نکا همچون همه روستاها عمدتا” دارای جاده‌های دسترسی باریک است و تردد در این محور باید با قدت بیشتری انجام شود.

وی با اعلام اینکه هنوز علت دقیق این حادثه اعلام نشده است، اظهار کرد: علت حادثه در دست انجام است و انتظار است همه افرادی که در مسیرهای مختلف روستایی تردد می‌کنند؛ نکات ایمنی را رعایت کرده و با دقت بیشتری رانندگی کنند.

بخشدار هزارجریب نکا با اشاره به فوت سه نفر در این حادثه، گفت: با کمک عوامل امدادی و اورژانس، سرنشینان مصدوم این خودرو که چهار نفر بودند؛ پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

فوت و مصدومیت ۳ کودک بر اثر واژگونی پاترول در نکا

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: واژگونی یک‌دستگاه پاترول به دره‌ای در بخش هزارجریب نکا ۶ کشته و مصدوم بر جای گذاشت.

ذکریا اشک‌پور اظهار کرد: امروز گزارشی از سقوط یک‌دستگاه پاترول به داخل دره در روستای بادابسر از مناطق بخش کوهستانی نکا به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ شرق مازندران اعلام شد.

وی افزود: پس از دریافت گزارش، بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس زرندین و فنی نکا به همراه یک بالگرد اورژانس از آمل به منطقه اعزام شد.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره مصدومان و فوتی‌های حادثه گفت: در این حادثه، یک دختر ۱۳ ساله و دو خانم ۳۵ تا ۴۰ ساله در دم فوت شدند، یک پسربچه پنج ساله، یک دختر ۱۳ ساله و یک مرد حدود ۳۶ ساله نیز در این حادثه مصدوم و به بیمارستان امام حسین(نکا) منتقل شدند.