کد خبر: 5782تاریخ انتشار : ۹:۴۸:۱۱ - جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷

نخستین زن در بخش مدیریتی ورزش مازندران صاحب منصب شد

نخستین مدیر زن در بخش ورزشی مازندران عصر روز پنجشنبه به عنوان رییس اداره ورزش و جوانان بخش دابودشت شهرستان آمل فعالیتش را آغاز کرد. به گزارش مازنی خبر ، سید لیلا موسوی که پیش از این مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان آمل بود، با حضور امیررضا خادم معاون حقوقی و امور […]

نخستین زن در بخش مدیریتی ورزش مازندران صاحب منصب شد

نخستین مدیر زن در بخش ورزشی مازندران عصر روز پنجشنبه به عنوان رییس اداره ورزش و جوانان بخش دابودشت شهرستان آمل فعالیتش را آغاز کرد.

به گزارش مازنی خبر ، سید لیلا موسوی که پیش از این مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان آمل بود، با حضور امیررضا خادم معاون حقوقی و امور مجلس و استان های وزیر ورزش و جوانان معارفه شد.

بخش دابودشت شهرستان آمل با حدود ۹۰ هزار نفر جمعیت به عنوان پرجمعیت ترین بخش مازندران محسوب می شود.
همچنین با حضور معاون وزیر ورزش مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، سالن ورزشی منطقه امت آباد واقع در حاشیه شهر آمل افتتاح شد.
این مجموعه ورزشی در زمینی به مساحت ۹۸۸ متر مربع پس از حدود ۱۱ سال به بهره برداری رسید.
برای ساخت و تجهیز این سالن ورزشی حدود ۶ میلیارد ریال هزینه شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در آیین افتتاح این سالن ورزشی گفت که تا پایان امسال سه سالن ورزشی شامل سالن ورزشی روستای هارون کلا، سالن ورزشی بخش لاریجان و سالن تخصصی صخره نوردی آمل افتتاح خواهد شد.
حبیب حسین زادگان افزود: هدفی که اکنون دستگاه ورزش وجوانان به دنبال آن است، شناسایی نقاط آسیب پذیر در حاشیه شهر هست و بهره گیری از ظرفیت محلات برای توسعه ورزش است.