کد خبر: 5904تاریخ انتشار : ۱۷:۳۵:۴۹ - پنج شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷

دبیر اجرائی خانه کارگر: خصوصی سازی به عدالت اجتماعی تبدیل شود

مازنی خبر :‌ دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر استان مازندران در مراسم سالگرد مرحوم فرامرز درخشنده سرپرست فقید خبرگزاری ایلنا در مازندران در مسجد الرسول ساری افزود: تلاش برای دفاع از مظلومان حوزه کارگری باید در دستور کار همگان باشد. نصرالله دریابیگی با بیان اینکه باید خصوصی سازی به عدالت اجتماعی مبدل شود تا کارگران […]

دبیر اجرائی خانه کارگر: خصوصی سازی به عدالت اجتماعی تبدیل شود

مازنی خبر :‌ دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر استان مازندران در مراسم سالگرد مرحوم فرامرز درخشنده سرپرست فقید خبرگزاری ایلنا در مازندران در مسجد الرسول ساری افزود: تلاش برای دفاع از مظلومان حوزه کارگری باید در دستور کار همگان باشد.

نصرالله دریابیگی با بیان اینکه باید خصوصی سازی به عدالت اجتماعی مبدل شود تا کارگران به نان و نوایی برسند؛ گفت: خصوصی سازی تولید ثروت، کوتاه شدن فاصله بین فقر و غنا، اداره کشور به دست مردم، کوچک کردن دولت، مهم شدن مردم و تقسیم عادلانه ثروت است.

دریابیگی افزود: در خصوصی سازی، کارگران باید در سهام و اداره کشور سهیم باشند و اگر دلسوزانه، صادقانه و بدون منافع شخصی این مهم انجام شود؛ می توان امیدوار بود و ما از درد دردمندان و کارگران غافل نیستین و دغدغه مهم آقای درخشنده هم رفع تبعیض و حمایت از کارگران و محرومان بود.

وی بیان داشت: زندگی با آرامش برای بازنشستگان و کارگران در دستور کار آقای درخشنده بود و شرافت قلم را نگه داشت و خصوصی سازی که به کاهش فقر و غنا برسد از آرزوهایش بود.

حیدری مدیرعامل خبرگزاری ایلنا نیز با بیان اینکه مرحوم درخشنده سرپرست فقید روزنامه و خبرگزاری ایلنا به خوبی ازعهده وظیفه خطیر برآمدند افزود: در این روزگار سخت معیشتی باید با صداقت این مسیر را ادامه داد و به عنوان یک مسلمان وظایف دینی را در دستور کار داشته باشیم.

وی گفت: کارهای مهمی در زمان حیات آقای درخشنده برای احقاق حق مظلومان و کارگران انجام شد و باید در ادامه راه با قوت ادامه یابد.