کد خبر: 6559تاریخ انتشار : ۱۸:۰۳:۵۵ - پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷

پیروزی شیرین یاران نکونام در تهران / پیکان ۰ نساجی ۱

مازنی خبر : شاگردان جواد نکونام دست به کار بزرگی زدند و با گل دقایق پایانی موفق شدند پیکان را در زمین خود شکست دهند. پیکان که در ۶ هفته اخیر لیگ برتر هیچ بردی نداشت و تنها یک تساوی ذوب‌آهن و پنج باخت متوالی برابر تیم‌های تراکتورسازی، پارس جنوبی جم، پرسپولیس، فولاد خوزستان و […]

پیروزی شیرین یاران نکونام در تهران / پیکان ۰ نساجی ۱

مازنی خبر : شاگردان جواد نکونام دست به کار بزرگی زدند و با گل دقایق پایانی موفق شدند پیکان را در زمین خود شکست دهند.

پیکان که در ۶ هفته اخیر لیگ برتر هیچ بردی نداشت و تنها یک تساوی ذوب‌آهن و پنج باخت متوالی برابر تیم‌های تراکتورسازی، پارس جنوبی جم، پرسپولیس، فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان متحمل شده بود، امروز تلاش می‌کرد آخرین مسابقه نیم‌فصل اول برابر نساجی مازندران را که در ورزشگاه شهدای شهرقدس میزبان بود، با برتری پشت سر بگذارد، اما حملات آنها به سد بازیکنان نساجی برخورد می‌کرد تا در نهایت شاگردان نکونام با گل دقیقه ۸۶ سجاد آشوری که با ضربه سر و روی ارسال توپ از جناح چپ به ثمر رسید، به برتری یک بر صفر دست پیدا کنند.

شاگردان مجید جلالی با این باخت خانگی ۱۹ امتیازی و در رده هشتم جدول ماندند ولی نساجی مازندران با کسب نخستین پیروزی خارج از خانه تاریخ لیگ برتری خود، هم‌امتیاز با پیکان شد تا تنها بر حسب تفاضل گل کمتر در رتبه نهم جای بگیرد.

هفته پانزدهم لیگ برتر؛ جمعه: ۹۷/۰۹/۱۵ ؛ ساعت ۱۵:۱۵
استادیوم: شهدای شهرقدس/ تماشاگر: ۵۰۰ نفر
داور: پیام حیدری؛ کمک‌ها: سجاد طوری، احد سلطانی و علی صفایی/ ناظر داوری: مسعود عنایت.

اخطارها

سعید واسعی(۲۸) و محمد خدابنده‌لو(۳۱) از پیکان
حمیدرضا دیوسالار(۳۲)، فرشاد فرجی(۴۶)، مهرداد عبدی(۸۱) و حامد لک(۹۰) از نساجی

پیکان تهران

وحید شیخ‌ویسی
حجت حق‌وردی
سجاد مشکل‌پور
امیرحسین جدی
ابوالفضل رزاق‌پور
مگنو باتیستا
محمد خدابنده‌لو(۸۹- علیرضا کوشکی)
سامان نریمان‌جهان(۶۸- عیسی آل‌کثیر)
شاهین ثاقبی(۸۵- علی مصطفی خانزادی)
سعید واسعی
محمد قاضی

سرمربی: مجید جلالی

نساجی مازندران

حامد لک
جورجی گولسیانی
فرشاد فرجی
مهرداد عبدی
حمیدرضا دیوسالا(۷۶- مجتبی ممشلی)،
احمد عبدالله‌زاده
محمد آبشک
علی‌اصغر آشوری(۲+۹۰- احمد نورنعیمی)
سجاد آشوری
امید سینک(۸۷- سید محمد میری)
شاهین مجیدی

سرمربی: جواد نکونام

شرح گل

پیکان صفر – نساجی ۱ (دقیقه ۸۷: سجاد آشوری): در حالی که دو تیم به دنبال گلزنی در دقایق پایانی بودند، بازیکنان نساجی موفق‌تر عمل کردند و در نهایت موفق شدند روی ارسال توپ از جناح چپ زمین و ضربه سر تمام کننده سجاد آشوری دروازه پیکان را باز کرده و برتری خود را رقم بزنند.

اتفاق ویژه

مجید جلالی که روزگاری در پاس تهران سرمربی جواد نکونام بود، امروز برابر تیمی که شاگرد سابق‌اش هدایت آن را برعهده داشت، قرار گرفت ولی نتوانست به روندهای ناکامی‌اش پایان دهد تا در نهایت بازی را با گل دقایق پایانی واگذار کند.
جلالی در حالی امروز بازنده زمین را ترک کرد که این مسابقه، ششمین شکست متوالی او در این فصل برابر شماره ۶ سابق تیم ملی ایران و شاگردش بود؛ باختی که ممکن است جایگاه او را در پیکان را متزلزل کند.