کد خبر: 6869تاریخ انتشار : ۱۵:۳۲:۴۴ - جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷

باج‌خواهی یک خبرنگار از شهرداران و مدیران مازندران!

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: اینکه رسانه داشته باشی و از راه درست هزینه درج آگهی یا رپرتاژ را از دستگاه های اجرائی و شهرداری ها مطالبه کنی ، موضوعی می باشد که سال هاست رسانه های کشور آن را انجام می دهند تا چرخ رسانه شان بچرخد ولی اینکه شهردار و یا مدیرکلی […]

باج‌خواهی یک خبرنگار از شهرداران و مدیران مازندران!

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: اینکه رسانه داشته باشی و از راه درست هزینه درج آگهی یا رپرتاژ را از دستگاه های اجرائی و شهرداری ها مطالبه کنی ، موضوعی می باشد که سال هاست رسانه های کشور آن را انجام می دهند تا چرخ رسانه شان بچرخد ولی اینکه شهردار و یا مدیرکلی را تهدید به برکناری کنی موضوعی است که بیشتر به باج خواهی نزدیک تر است…!

به گزارش مازنی خبر ، یکی از خبرنگاران استان مازندران با مراجعه به شهرداران و مدیران دستگاه های اجرائی خود را مشاور استاندار معرفی کرده و از آنها درخواست حمایت های مالی داشته است. نکته جالب اینجاست که این خبرنگار خود را عامل اصلی برکناری یکی از شهرداران مطرح استان در گذشته می داند و گفته است اگر حمایت نشود همان رفتار برای مدیران فعلی تکرار خواهد شد!

تکمیلی / بعد از انتشار این خبر مسولین استانداری ضمن تکذیب ابلاغ حکم مشاور به اصحاب رسانه یا هر فرد دیگری از سوی استاندار جدید مازندران ، اعلام کردند موضوع را پیگیری خواهند کرد.