کد خبر: 6876تاریخ انتشار : ۱۶:۲۴:۰۱ - جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷

دستگیری عوامل نزاع و درگیری منجر به قتل مراسم عروسی در جویبار

فرمانده انتظامی جویبار از دستگیری سه متهم به نزاع و درگیری شب گذشته در یک مراسم عروسی در روستای بیزکی این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر، سرهنگ اکبر درویشی فرمانده انتظامی شهرستان جویبار در گفتگو با خبرنگاران، از شناسایی و دستگیری سه متهم به نزاع و درگیری شب گذشته در یک مراسم عروسی […]

دستگیری عوامل نزاع و درگیری منجر به قتل مراسم عروسی در جویبار

فرمانده انتظامی جویبار از دستگیری سه متهم به نزاع و درگیری شب گذشته در یک مراسم عروسی در روستای بیزکی این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر، سرهنگ اکبر درویشی فرمانده انتظامی شهرستان جویبار در گفتگو با خبرنگاران، از شناسایی و دستگیری سه متهم به نزاع و درگیری شب گذشته در یک مراسم عروسی در روستای بیزکی این شهرستان خبر داد.

وی افزود: با وقوع درگیری و در پی آن قتل یکی از طرفین دعوا، ماموران انتظامی این فرماندهی با تشکیل اکیپ ویژه بررسی و کشف جرم موفق شدند، بامداد امروز جمعه ۳۰ آذرماه مخفیگاه سه متهم از عوامل اصلی این نزاع و درگیری را در یکی از مناطق روستایی شناسایی و در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کنند.

سرهنگ درویشی با اشاره به شناسایی قاتل و عامل اصلی این پرونده که پس از ارتکاب قتل از صحنه درگیری متواری شد ، افزود: تلاش پلیس برای دستگیری این متهم ادامه دارد.

وی گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک و مشکلات امنیتی، انتظامی به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.