کد خبر: 7676تاریخ انتشار : 14:52:09 - چهارشنبه 30 ژانویه 2019

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: دستاوردهای انقلاب اسلامی به درستی به جوانان منتقل نشده است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی داشته است گفت: نتوانستیم این دستاوردها را به درستی به نسل جوان منتقل کنیم. به گزارش مازنی خبر ، محمود شالویی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار با اشاره به اینکه نتوانستیم معرفی درست انقلاب را به نسل جوان کشور […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: دستاوردهای انقلاب اسلامی به درستی به جوانان منتقل نشده است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی داشته است گفت: نتوانستیم این دستاوردها را به درستی به نسل جوان منتقل کنیم.

به گزارش مازنی خبر ، محمود شالویی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جویبار با اشاره به اینکه نتوانستیم معرفی درست انقلاب را به نسل جوان کشور داشته باشیم ، اظهار کرد: بسیاری از جلسات برگزارشده ، کاربردی نیستند و امروز در کشوری زندگی می کنیم که در معرض بیشترین تهاجمات فرهنگی دشمنان این مرزوبوم قراردارد.

وی بیان کرد: کارهای صورت گرفته درحوزه فرهنگ و هنرجلوه و جاذبه خاص خود راندارد و متاسفانه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای حوزه فرهنگ کشور چشمگیر و بارز نبوده است.

مدیرکل ارشاد مازندران با بیان اینکه جهت گیری انقلاب اسلامی ایران در دنیا بسیار شناخته تر بوده است ، گفت: جلسات مختلف فرهنگی برگزار شده ، اما متاسفانه خروجی این جلسات خوب نبوده ودر شناخت انقلاب در بین نسل جوان کشور بسیار ضعیف عمل کردیم .