کد خبر: 7677تاریخ انتشار : 14:51:13 - چهارشنبه 30 ژانویه 2019

فرمانده سپاه کربلای مازندران: بیش از ۹ هزار برنامه محوری گرامیداشت فجر انقلاب در مازندران اجرا می‌شود

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اهمیت بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم گفت: بیش از ۹ هزار برنامه محوری گرامیداشت فجر انقلاب در مازندران اجرا می‌شود. به گزارش مازنی خبر ، سردار محمدحسین بابایی در نشست خبری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: شهدای انقلاب اسلامی با ایستادگی در مقابل […]

فرمانده سپاه کربلای مازندران:  بیش از ۹ هزار برنامه محوری گرامیداشت فجر انقلاب در مازندران اجرا می‌شود

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اهمیت بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم گفت: بیش از ۹ هزار برنامه محوری گرامیداشت فجر انقلاب در مازندران اجرا می‌شود.

به گزارش مازنی خبر ، سردار محمدحسین بابایی در نشست خبری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: شهدای انقلاب اسلامی با ایستادگی در مقابل رژیم ستمشاهی، موجب سقوط دیکتاتور شدند و بالندگی نهال انقلاب حاصل خون انسانی‌هایی بوده که حول محور الله و ولایت گام برداشتند و ۴۰ سال برای نظام افتخارآفرینی کردند و امروز شاهد اقتدار در منطقه و جهان هستیم.

وی افزود: اجرای برنامه متنوع، یادآور ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام است، از دی ماه درمحله‌های مختلف با رویکردهای علمی، اردوهای جهادی، افتتاح پروژه، نمایشگاه نشست بصیرتی و بزرگرداشت شهدا آغاز شده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: ۹ هزار و ۹۵۷ برنامه استانی و شهرستانی در پایگاه‌های مقاومت در شهر و روستاها اجرا می‌شود که با توجه به ایام فاطمیه باید تلاش کرد تا رنگ و بوی مراسمات فاطمی باشد.

بابایی با اشاره به اینکه دشمن فکر کرد می‌تواند در ایران به مثابه کشورهای افغانستان، عراق و سوریه ناامنی به وجود آورد و مقدمه شورشگری ایجاد کند ولی پاسخ دشمن را خود مردم درست و اصولی دادند و ثابت کردند تحملشان از جنگ ترور محاصره بسیار بالاتر است.

وی گفت: دشمن می خواهد مردم ما ناامید باشند و در مقابل دشمنان سر تعظیم فرود آورند اما جهانیان بدانند پرچم ما پرچم توحید و پشتیبان ولایت هستیم و هدف همه ما یکی بوده هرچند ممکن است سلیقه ها متفاوت باشد. شعار همه ما هیات من الذله است یعنی حاضر نیستیم هرگز به دوران ذلت‌بار طاغوت برگردیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: طبق آمار مراکز آماری و تحقیقاتی اروپا، ایران در زمینه علوم مختلف رتبه نخست تا ۳۲ را دارد که همه اینها به برکت انقلاب، امام، شهدا و رهبری است.

بابایی با بیان اینکه اساسی‌ترین ستون انقلاب، اعتقاد به اصل اعتقادی ولایت فقیه است، ادامه داد: دشمن تلاش دارد فشار اقتصادی را بهانه کند که بسیجیان استان با انرژی کامل چهل سالگی انقلاب را برگزار و چهل سال دوم را با فعالیت‌های دانش بنیان و جهادی آغاز کنند باشد که به قله‌های افتخار دست یابیم.

وی افزود: برگزاری اردوهای جهادی، اردوهای فرهنگی تربیتی، برگزاری یادواره شهدا، برپایی مسابقات فرهنگی و ورزشی، افتتاح سالن‌های ورزشی، برگزاری همایش علمی بصیرتی و فرهنگی، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، برپایی۴۰کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها و اعزام ۴۰ گروه متخخص جهادی به مناطق مختلف برخی از برنامه سپاه در ایام دهه فجر در استان است.