کد خبر: 7680تاریخ انتشار : 9:23:26 - پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران: یکی از مولفه های اصلی و اساسی در حیاط یک جامعه امنیت است

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران گفت : آمریکایی ها از سال۱۹۹۰ تاکنون در خاورمیانه بالغ بر هفت هزار میلیارد دلار هزینه کردند و بیش از ده هزار کشته دادند اما بواسطه سیاست‌های مقتدرانه جمهوری اسلامی به اهداف خود دست نیافتند. به گزارش مازنی خبر ، علی شیرازی در مراسم اختتامیه پایان دوره آموزشی […]

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران: یکی از مولفه های اصلی و اساسی در حیاط یک جامعه امنیت است

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران گفت : آمریکایی ها از سال۱۹۹۰ تاکنون در خاورمیانه بالغ بر هفت هزار میلیارد دلار هزینه کردند و بیش از ده هزار کشته دادند اما بواسطه سیاست‌های مقتدرانه جمهوری اسلامی به اهداف خود دست نیافتند.

به گزارش مازنی خبر ، علی شیرازی در مراسم اختتامیه پایان دوره آموزشی مرکز شهید ادیبی مرزن آباد با تاکید بر اینکه یکی از مولفه های اصلی و اساسی در حیاط یک جامعه امنیت است ، افزود: تا جایی که اگر امنیت نباشد به نوعی حیات جامعه دچار تهدید خواهد شد از این رو برخی از اندیشمندان، امنیت را به مثابه اکسیژن برای ادامه حیات یک جامعه ضروری دانستند.

وی ادامه داد: وظیفه نیروهای مسلح ایجاد امنیت در جامعه است و به گواهی تاریخ کشوری که نیروی مسلح مقتدر داشت چشم طمع دشمنان ازآن کشور برداشته شده است .

شیرازی با بیان اینکه امروز سربازان غیور و فداکار بعنوان بخش فراگیر وعده در بدنه نیروهای مسلح در واقع سکاندار امنیت در سطح جامعه ما هستند ، افزود: امام راحل در بیاناتی که در وصف سربازان داشتند، فرمودند:کار کردن در نظام اسلامی کار خدایی است و سربازان ما سربازان راه خدا هستند.

مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران تصریح کرد: شما سربازان نقش بسیار مهم و پر اهمیتی دارید و باید این دوران بسیار درخشان که در زندگی تک و تک شما اثر گذار خواهد بود، مغتنم بشمارید.

وی ادامه داد: به موجب ماده یک قانون نظام وظیفه برای دفاع از تمامیت ارضی و استقلال کشور و همچنین ناموس و مال مردم خدمت در نظام وظیفه در واقع یک توفیق اجباری است و پذیرفتن این خدمت یک افتخار است .

شیرازی افزود: در هشت سال دفاع مقدس ، دشمنان نظام به خوبی دریافتند که از راه نظامی نمی توانند بر ما غلبه نمایند ازاینرو جنگ اقتصادی را بر ما تحمیل کردند و این هم با استقامت ملت ایران کارساز نخواهد بود.

وی ادامه داد: به گواهی تاریخ هرجا جنگی بر کشور ما تحمیل شد بخشی از خاک کشور ما از دست رفت اما در هشت سال جنگ تحمیلی توانستیم قدرتمندانه در مقابل دشمن ایستادگی کنیم و حتی یک متر از خاک کشورمان رابه دشمنان ندادیم .