کد خبر: 7854تاریخ انتشار : 11:09:59 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019

استاندار مازندران، در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه راه محور گلوگاه – دامغان: راه از شریان های اساسی توسعه است

استاندار مازندران در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه تعریض، بهسازی و آسفالت محور گلوگاه – دامغان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، یادآور شد: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران همواره باید در جامعه مورد توجه باشد، تا بدانیم که میراث گرانبهایی که امروز بدست ما رسیده ارزان حاصل نشده است و […]

استاندار مازندران، در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه راه محور گلوگاه – دامغان: راه از شریان های اساسی توسعه است

استاندار مازندران در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه تعریض، بهسازی و آسفالت محور گلوگاه – دامغان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، یادآور شد: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران همواره باید در جامعه مورد توجه باشد، تا بدانیم که میراث گرانبهایی که امروز بدست ما رسیده ارزان حاصل نشده است و به قیمت جانفشانی و خون جوانان گلگون کفن این مرز و بوم بوده است.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان فلسفه افتتاح پروژه ها را تقویت امید اجتماعی عنوان کرد و افزود: دشمنان بصورت مستمر بدنبال القای ناکارآمدی نظام و ایجاد یاس، ناامیدی و بدبینی در مردم هستند لذا باید دستاوردها و اقدامات نظام بدرستی به اطلاع و آگاهی مردم برسد.

مقام عالی دولت در استان با بیان این که دشمنان دریافتند که یکی از دلایل اصلی بقا و اقتدار نظام جمهوری اسلامی حمایت و پشتیبانی مردم است، اظهار داشت: وقتی مردم تمام قد پشت نظام ایستاده اند، ما با اتکا به اسلام و رهبری حکیمانه و هوشمندانه در دفاع مقدس، در برابر تحریم های سنگین اقتصادی وهمه قائله ها، توطئه ها و نقشه های شوم استکبار جهانی و اذناب آن پیروز و سربلند بیرون آمدیم، بهمین خاطر دشمنان، مردم را با استفاده از ظرفیت های مختلف هدف قرار داده اند تا این عامل مهم بقای نظام را تضعیف کنند.

حسین زادگان با اشاره به این که افتتاح پروژه ها و ابلاغ دستاوردهای نظام باید فراگیر تر و برای تمامی اقشار جامعه اطلاع رسانی شود تا همه دریابیم که با درکنار هم بودن قوی هستیم و پیروز می شویم، ابراز نمود: دهه فجر باید میعادگاه اتحاد، همدلی و هم افزایی و فرصت مشترک اطلاع رسانی از دستاوردهای انقلاب و نظام برای مردم باشد.

وی با بیان این که دشمن با طرح پرسش های فراوان مبنی بر این که خدمات نظام برای مردم چه بوده است بدنبال شبهه افکنی و ایجاد نفاق است، تاکید کرد: خدمات دولت های پس از انقلاب فارغ از اختلاف سلایق فکری و سیاسی باید در راستای معرفی دستاوردهای نظام و ایجاد همدلی و وحدت تبیین شود.

استاندار مازندران با اشاره به این که توسعه باید متوازن و بر اساس مزیت ها و ظرفیت های هر منطقه باشد، گفت: بهترین تعریف اعتدال سیاسی، همکاری و هم افزایی قوای مختلف برای ارایه خدمات و امتیازات به مردم است.

حسین زادگان، افزود: ما بدنبال توسعه متوازن هستیم و معتقدیم در عین حال اگر منطقه ای در استان دارای مزیت خاصی است به تناسب آن باید برخوردار شود و ان شاء الله در مورد منطقه آزاد نیز با تعامل با مجمع نمایندگان و تعریف مدلی منطقی، کام مردم مازندران را شیرین خواهیم نمود.

وی با بیان این که استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، تعیین حق سرنوشت و تحولات فرهنگی از شعارها و مطالبات اساسی مردم در انقلاب بوده است، اظهار داشت: کشوری هستیم که بطور میانگین هر یکسال و نیم انتخابات در آن برگزار می شود و تمامی ارکان نظام توسط مردم از طریق انتخابات بطور مستقیم و یا غیرمستقیم انتخاب می شوند.

استاندار با اشاره به این که تلاش برای حل مشکلات اقتصادی مردم باید از اولویت ها باشد، خاطرنشان کرد: باید دنبال مازندران یکپارچه باشیم و در کنار هم کارهای اساسی و زیربنایی برای استان و آیندگان انجام دهیم.

نماینده عالی دولت در استان با بیان این که افتتاح این پروژه با توجه به این که یک کار توسعه ای و زیربنایی است یک ضرورت است، گفت: برای توسعه نیازمند تمهید زیرساخت ها هستیم و راه از شریان های اساسی توسعه است و ایجاد و تقویت زیرساخت های راه در هر نقطه ای از استان برای همه مازندران مفید است.

استاندار مازندران، افزود: بدنبال طرح کرانه تا کویر هستیم و تلاش داریم با تقویت شریان های ارتباطی، زمینه توسعه گردشگری، صنعت و …. را برای استان فراهم کنیم.

حسین زادگان در پایان با اشاره به این که با پایداری مردم، نظام به اقتدار بالایی رسیده است، یادآور شد: یقینا ۲۲ بهمن امسال به تعبیر مقام معظم رهبری تاریخی خواهد شد و ملت بصیر و همیشه در صحنه چونان همیشه؛ دشمنان انقلاب را از خیال های باطل خود مایوس خواهند کرد.

http://ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage23075974IMG-20190206-WA0000.jpg