کد خبر: 8154تاریخ انتشار : ۱۹:۰۳:۲۷ - جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

مجید جلالی: مقابل هواداران‌مان چاره‌ای نداریم جز اینکه خوب و کم نظیر باشیم/ مقابل فولاد همه چیز برای ما خوب پیش رفت

مازنی خبر : مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: ورزشگاه ما شاید امکاناتی نداشته باشد، اما مقابل هواداران‌مان چاره‌ای نداریم جز اینکه خوب و کم‌نظیر باشیم. مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از برتری تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری گفت: واقعاً دوست دارم قبل از هر چیزی، از هواداران‌مان […]

مجید جلالی: مقابل هواداران‌مان چاره‌ای نداریم جز اینکه خوب و کم نظیر باشیم/ مقابل فولاد همه چیز برای ما خوب پیش رفت

مازنی خبر : مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: ورزشگاه ما شاید امکاناتی نداشته باشد، اما مقابل هواداران‌مان چاره‌ای نداریم جز اینکه خوب و کم‌نظیر باشیم.

مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از برتری تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری گفت: واقعاً دوست دارم قبل از هر چیزی، از هواداران‌مان که در ورزشگاه یک جو کم نظیر را ساختند، تشکر کنم، ورزشگاهی که شاید امکاناتی ندارد، اما ما مقابل هواداران‌مان چاره‌ای نداریم جز اینکه خوب و کم‌نظیر باشیم. بیشترین سهم این برد متعلق به آنهاست و خوب است که من از بازیکنانم هم بابت برد خوب‌شان تشکر کنم. آنها فداکاری و تعهد زیادی در زمین داشتند.

وی در ادامه افزود: ما کار بزرگی کردیم. فولاد از زمانی که قطبی آمده است بی‌نظیر بوده و در چهار بازی ۱۰ امتیاز گرفته‌اند. ما حتی موقعیتی هم به آنها ندادیم، اما در دقایقی از بازی به فولادی‌ها فرصت می‌دادیم جلو بیایند تا از فضای پشت آنها استفاده کنیم. این برد را هم به هواداران، مسئولان باشگاه و تیم تقدیم می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص اینکه آیا آرفنگ دافه عملکرد خوبی داشته است یا نه، گفت: دافه بازیکن سرعتی است که پا به توپ می‌شود. در این بازی دیدید که مدافعان کناری فولاد، به خصوص میرزایی با سرعت اضافه می‌شدند. من باید دافه را مقابل او می‌گذاشتم تا در سرعت بتوانیم خوب عمل کنیم. تا زمانی هم که در زمین بود به نظرم وظیفه فنی‌اش را به درستی انجام داد. شاید چون هواداران فقط توپ را دنبال می‌کنند، از عملکرد او رضایت زیادی نداشتند، اما به نظرم او وظیفه فنی‌اش را خوب انجام داد.

جلالی درباره اینکه آیا از عملکرد محمدامین رضایی، دروازه‌بان جوان نساجی رضایت داشته است یا نه و اینکه آیا از عبدی به عنوان هافبک دفاعی استفاده کرده بود، گفت: محمدامین رضایی عالی بود و دو بازی سنگین در اینجا انجام داده که خوب بوده است. خوشحالم صاحب دروازه‌بانی شده‌ایم که همه به او اعتماد داریم. شاید قبل از این چهار بازی تصور خود من نسبت به او این نبود، اما اکنون تفاوت دارد. از نظر اخلافی هم یک پسر بسیار خوب است. از نظر فنی هم باید بگویم فولاد یک تیم بی‌نظیر و قدرتمند بود که ما باید حساب شده نفرات‌مان را انتخاب می‌کردیم. به نظرم فولاد در بخش حمله یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ است و هر بازیکنی بخواهند را در اختیار دارند. شاید در نقاطی بازیکنان زیادی ندارند، اما در خط حمله خوب هستند. ما مهرداد عبدی را بالای دو هافبک دفاعی‌مان بازی دادیم که توانستیم در ضربات ایستگاهی هم از او استفاده کنیم و برای ما گل هم زد. فکر می‌کنم مقابل فولاد از آن روزهایی بود که همه چیز برای ما خوب پیش رفت.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره عملکرد داور مسابقه این تیم مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: فکر می‌کنم دیداری سنگین و پرفشار بود و در این رفت و آمدهای سریع، داور خوب عمل کرد.