کد خبر: 8820تاریخ انتشار : ۲۱:۱۸:۰۳ - پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸

دستگیری زوج افیونی در آمل

جانشین فرمانده انتظامی آمل از دستگیری زوج افیونی و کشف ۱۱ کیلو گرم تریاک در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حسین اسدی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با همدستی همسر خود اقدام به تهیه وتوزیع مواد […]

دستگیری زوج افیونی در آمل

جانشین فرمانده انتظامی آمل از دستگیری زوج افیونی و کشف ۱۱ کیلو گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حسین اسدی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با همدستی همسر خود اقدام به تهیه وتوزیع مواد مخدر در این شهرستان می‌کند، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود:پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ اسدی گفت: در بازرسی از منزل این زوج افیونی در مجموع ۱۱ کیلو مواد مخدر شامل ۷ کیلو حشیش و ۴ کیلو تریاک کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: مصرف کنندگان مواد مخدر در دامی اسیر می‌شوند که پایانش مرگ و نابودی است، پایانی که آغاز گران آن سوداگران مرگ و افرادی سود جو بوده اند.

وی با اشاره به این که، سوداگران مرگ همواره با مقصد سودجویانه سعی در فروپاشی خانواده‌ها را دارند، از شهروندان خواست: در صورت شناسایی عاملان افیونی و یا مواجهه با هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.