کد خبر: 9170تاریخ انتشار : 7:55:24 - چهارشنبه 24 آوریل 2019

دستگیری مدیر یک گروه تلگرامی در مازندران

رئیس پلیس فتای مازندران از شناسایی و دستگیری مدیر گروه تلگرامی که در فضای مجازی به انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی و همچنین شایعه پراکنی اقدام می‌کرد، خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حسن محمد نژاد رئیس پلیس فتای مازندران در گفتگو با خبرنگاران ، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر […]

دستگیری مدیر یک گروه تلگرامی در مازندران

رئیس پلیس فتای مازندران از شناسایی و دستگیری مدیر گروه تلگرامی که در فضای مجازی به انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی و همچنین شایعه پراکنی اقدام می‌کرد، خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حسن محمد نژاد رئیس پلیس فتای مازندران در گفتگو با خبرنگاران ، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در فضای مجازی و راه اندازی یک گروه تلگرامی با بیش از ۴ هزار عضو در شهرستان بابل که در امر انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی فعالیت می‌کند، موضوع در دستور کار ماموران و کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متهم شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای مازندران، گفت: برابر بررسی‌های به عمل آمده این گروه تلگرامی ضمن انتشار مطالب و محتوای ضداخلاقی و دینی، ترویج فساد و شیطان پرستی در حوزه شایعه پراکنی در خصوص سیل اخیر نیز فعالیت داشته که برابر هماهنگی قضائی از فعالیت این گروه تلگرامی جلوگیری شد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام با استفاده از شبکه‌های اجتماعی به دنبال تضعیف باور‌ها و اعتقادات دینی مردم هستند، گفت: به شهروندان توصیه می‌شود در صورت مشاهده فعالیت این کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی از طریق سایت www.cyberpolice.ir مراتب را سریعاً به پلیس فتا اطلاع دهند.