کد خبر: 9692تاریخ انتشار : ۱۰:۰۴:۲۰ - دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

دغدغه‌ای خاص از حاج مجید! / پایانی بر نگرانی‌های هواداران نساجی

اختصاصی مازنی خبر : مردم قائم‌شهر با همه جای ایران متفاوتند. اگر از آنها بخواهی که نام عشق‌شان را بگویند سریع اسم نساجی را به زبان می‌آورند. اگر به مسئولی برسند ، قبل از آنکه از درد شخصی بگویند از مشکلات باشگاه محبوب شهرشان می‌گویند. تفاوت آنها با مردم دیگر شهرها ، متفاوت تر از […]

دغدغه‌ای خاص از حاج مجید! / پایانی بر نگرانی‌های هواداران نساجی

اختصاصی مازنی خبر : مردم قائم‌شهر با همه جای ایران متفاوتند. اگر از آنها بخواهی که نام عشق‌شان را بگویند سریع اسم نساجی را به زبان می‌آورند. اگر به مسئولی برسند ، قبل از آنکه از درد شخصی بگویند از مشکلات باشگاه محبوب شهرشان می‌گویند. تفاوت آنها با مردم دیگر شهرها ، متفاوت تر از آن چیزی است که خیلی‌ها بخواهند باور کنند.

به خاطر همین عشق و تفاوت است که وقتی چند پیام از هواداران نساجی به استاندار مازندران می‌رسد و از نگرانی‌هایشان در مورد سرعت کند بازسازی استادیوم شهید وطنی می‌گویند، مدیر ارشد استان سریعا دست به کار می‌شود و دست معاون عمرانی ، رییس سازمان برنامه و بودجه و مدیرکل ورزش را میگیرد و در عصر یک روز گرم راهی استادیوم پیر قائم‌شهر می‌شود.

بازدیدی از روند بازسازی استادیوم انجام می‌دهد و وقتی چشمش به چشمان نگران مردم می‌افتد، همه‌ی عوامل دخیل را مکلف می‌کند تا حداکثر ۴۰ روز دیگر باید استادیوم وطنی آماده میزبانی بازی‌های نساجی شود وگرنه با کم‌کاران برخورد جدی خواهد کرد.

باید با مردم زندگی کرده باشی تا با خواسته‌های متفاوت آنها آشنا باشی و برایت مهم باشد که هموطنت با آرامش، روزش را شب و شبش را روز کند حتی اگر خواسته‌ی آنها متفاوت با خواسته‌ی همه‌ی مردم ایران باشد. همین با مردم بودن باعث شد تا امروز هواداران نساجی ساعتی را با شخص اول استان به درد دل بپردازند و از او بخواهند به کمک باشگاه نساجی بیاید و حاج مجید هم صبورانه به تمام حرف‌های آنها گوش و قول داد هر کمکی از دولت در حمایت از نساجی و مالکانش بربیاد دریغ نکند‌.

دقایقی با هواداران نساجی بودن باعث شد تا آنها با لبانی خندان و چشمانی که دیگر اثری از نگرانی نبود روانه منزلشان شوند تا شاید امشب را شادتر از همیشه در کنار خانواده سپری کنند .

و اینجاست که تفاوت یک مسئول با دیگران مشخص می‌شود. از مردم بودن و برای مردم تلاش کردن ، انتهایش آرامشیست برای هر دو ؛ آنجائی که هم هوادارانِ نساجی شاد راهی منزل شدند و هم حاج مجید وقتی آرامش آنها را دید هنگام سوار شدن ماشینش، زیر لب گفت خدایا شکرت…

بقلم: میثم کاوه

http://uupload.ir/files/8m8y_%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF_%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86_%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%866.jpg