کد خبر: 9885تاریخ انتشار : ۱۹:۳۵:۴۶ - شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران: اجازه بهره‌برداری از سد لفور برای مقاصد گردشگری به هیچ‌کس داده نشده است

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران گفت: تاکنون اجازه بهره‌برداری از سطح دریاچه و یا محیط پیرامونی سد البرز (لفور) برای استفاده مقاصد گردشگری به هیچ‌کس داده نشد. به‌گزارش مازنی خبر ، محمد‌ابراهیم یخکشی با تکذیب نشر خبر مربوط به واگذاری سطح دریاچه سد و محیط پیرامونی سد لفور به بخش خصوصی از سوی آب منطقه ای […]

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران: اجازه بهره‌برداری از سد لفور برای مقاصد گردشگری به هیچ‌کس داده نشده است

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران گفت: تاکنون اجازه بهره‌برداری از سطح دریاچه و یا محیط پیرامونی سد البرز (لفور) برای استفاده مقاصد گردشگری به هیچ‌کس داده نشد.

به‌گزارش مازنی خبر ، محمد‌ابراهیم یخکشی با تکذیب نشر خبر مربوط به واگذاری سطح دریاچه سد و محیط پیرامونی سد لفور به بخش خصوصی از سوی آب منطقه ای مازندران گفت: این شرکت تاکنون اجازه بهره‌برداری از سطح دریاچه و یا محیط پیرامونی آن را برای استفاده تفریحی و یا مقاصد دیگر به هیچ کس نداده و در این ارتباط بهره‌بردار مجاز وجود نداشته است.

وی افزود: در ارتباط با موضوع اخیر فرد و افراد خاطی نیز هیچ گونه ارتباط قراردادی و یا حقوقی با این شرکت نداشته‌اند و ورود آن‌ها به داخل مخزن تخلف بوده و با پاره کردن فنس اطراف مخزن، وارد دریاچه شدند، به همین دلیل با شناسایی فرد خاطی که قایق‌های بادی را در اختیار مسافرین گذاشته است در محاکم قضایی شکایت شد.

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران گفت: این شرکت همانگونه که قبلا هشدار داده بود گشت‌هایی در داخل مخزن فعال کرده و با هرگونه ورود افراد غیرمجاز به داخل دریاچه برخورد می‌نماید و در حال حاضر نیز تعداد اکیپ‌های گشت نیز تقویت شده و خوشبختانه برای این هدف دستگاه قضایی و نیروی انتظامی نیز همراهی خوبی داشته و خواهند داشت.