کد خبر: 18588تاریخ انتشار : 12:04:58 - چهارشنبه 16 ژوئن 2021

درسال ۱۳۹۹ مبلغ ۲۷۵ میلیارد تومان از طریق کمیته امداد وبهزیستی مازندران برای مشاغل خانگی و خوداشتغالی پرداخت شد.

حسن خیریانپور افزود: در سال جاری از محل بند ب تبصره ۱۶ مبلغ ۴۹۰ میلیارد تومان سهمیه استان مازندران است که هماهنگی لازم با دستگاههای مربوطه و بانکها برای پرداخت انجام شده است. ‎ حسن خیریانپور – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت درسال ۱۳۹۹ در مازندران از محل بند ب تبصره ۱۶ قانون […]

درسال ۱۳۹۹ مبلغ ۲۷۵ میلیارد تومان از طریق کمیته امداد وبهزیستی مازندران برای مشاغل خانگی و خوداشتغالی پرداخت شد.

حسن خیریانپور افزود: در سال جاری از محل بند ب تبصره ۱۶ مبلغ ۴۹۰ میلیارد تومان سهمیه استان مازندران است که هماهنگی لازم با دستگاههای مربوطه و بانکها برای پرداخت انجام شده است. ‎ حسن خیریانپور – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت درسال ۱۳۹۹ در مازندران از محل بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه برای مشاغل خانگی و خود اشتغالی افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ۲۷۵ میلیارد تومان سهمیه داشتیم که با پیگیری وتلاش مستمر و مجانه استانداری- فرمانداران- اداره کار- بانکها- بهزیستی وکمیته امداد امام(ره) همه سهمیه استان یعنی معادل ۹۹/۸ درصد جذب شد که جا دارد از همه دست اندرکاران تقدیر و تشکر نمایم.

حسن خیریانپور افزود امسال هم از محل بند ب تبصره ۱۶ مبلغ ۴۹۰ میلیارد تومان سهمیه استان مازندران است که هماهنگی لازم با دستگاههای مربوطه و بانکها برای پرداخت انجام شده است.