کد خبر: 10507تاریخ انتشار : 18:50:49 - پنج‌شنبه 18 جولای 2019

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران اعلام کرد: بدهی ۶۰۰ میلیاردی ادارات استان به تامین اجتماعی مازندران

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران از طلب ۶۰۰ میلیارد توماتی دستگاه های استان به تامین اجتماعی مازندران خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، علی اصغر محمودی با اشاره به بدهی ۶۰۰ میلیارد تومانی دستگاه ها در استان گفت: حدود ۶۳ میلیارد از این بدهی دولتی و مابقی مربوط به بخش خصوصی می باشد. وی ادامه […]

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران از طلب ۶۰۰ میلیارد توماتی دستگاه های استان به تامین اجتماعی مازندران خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، علی اصغر محمودی با اشاره به بدهی ۶۰۰ میلیارد تومانی دستگاه ها در استان گفت: حدود ۶۳ میلیارد از این بدهی دولتی و مابقی مربوط به بخش خصوصی می باشد.

وی ادامه داد: بیشترین بدهی مربوط به شهرداری ساری با رقم ۲۸۰ میلیارد تومان می باشد.

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران تعداد کارفرمایان در استان را ۱۱۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: استان مازندران در بحث تعداد کارفرمایان رتبه چهارم کشور را داراست.

محمودی از جمعیت یک میلیون و ۹۶۰ هزار نفری بیمه شده،بازنشستگان و مستعمر بگیران و افراد تحت پوششان خبر داد و اظهار کرد: حدود ۵۸ درصد از جمعیت استان را افراد تحت پوشش تامین اجتماعی تشکیل داده است.

وی میزان بیمه شدگان و افراد تحت پوشش را تا پایان اسفند ۹۷ یک میلیون و ۶۱۰ هزار نفر و میزان بازنشستگان و مستمری بگیران به همراه افراد تحت پوشش را تا پایان اردیبهشت ماه حدود ۳۰۰ هزار نفر اعلام کرد.

محمودی از کاهش ۵۳۱ نفری میزان بیکاری در استان طی ۳ ماهه گذشته خبر داد و گفت: میزان بیکاری در استان طی ۳ ماهه گذشته از ۱۱ هزار و ۲۵۷ نفر به ۱۰ هزار و ۷۲۶ نفر کاهش پیدا کرده است.

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران هدف از افزایش کارگزاری های استان را سرعت بخشیدن و تسهیل در کار ارباب رجوع اعلام کرد و گفت: این میزان از ۵ کارگزاری به ۱۶ کارگزاری افزایش پیدا کرده است.