کد خبر: 17937تاریخ انتشار : 19:25:38 - چهارشنبه 17 فوریه 2021

یادداشت / مردم فراموش نخواهند کرد…

هر چند مردم از عملکرد دولت روحانی به خصوص در ۴ سال دوم ، انتقادات فراوانی دارند اما دلیل نمی‌شود عملکرد پوپولیستی دولت احمدی‌نژاد را هم فراموش کنند. سال‌های ۸۴ تا ۹۲ ، احمدی‌نژاد با کمک شعارهای عوام‌فریبانه و قرارگرفتن در برابر هاشمی‌رفسنجانی، فرمان دولت را در اختیار گرفت و با انتخاب بعضی وزرای ناکارآمد […]

یادداشت / مردم فراموش نخواهند کرد…

هر چند مردم از عملکرد دولت روحانی به خصوص در ۴ سال دوم ، انتقادات فراوانی دارند اما دلیل نمی‌شود عملکرد پوپولیستی دولت احمدی‌نژاد را هم فراموش کنند.

سال‌های ۸۴ تا ۹۲ ، احمدی‌نژاد با کمک شعارهای عوام‌فریبانه و قرارگرفتن در برابر هاشمی‌رفسنجانی، فرمان دولت را در اختیار گرفت و با انتخاب بعضی وزرای ناکارآمد و همچنین اتخاذ سیاست‌های اشتباه ضمن سخت‌ترکردن زندگی برای مردم و از بین بردن آزادی‌بیان برای منتقدین، کشور را به سمت چالش‌های جدی سوق داد.

یادمان نمی‌رود، دولت او با حذف یارانه‌های انرژی، هزینه خانواده‌ها در پرداخت بهای آب، برق و گاز را افزایش و به جایش با پرداخت یارانه حداقلی ، ضمن نابودی بسیاری از واحدهای تولیدی، گداپروری را در جامعه شکل داد.

حالا او به دنبال گرفتن ماهی از آب گل‌آلود است. عملکرد ضعیف روحانی را دیده و همان شعارهای عوام‌فریبانه را در سرلوحه کار خود قرار داده است.

او همان نقشه‌های سال ۸۴ را در سر دارد با این تفاوت که روحانی جایگزین هاشمی شده و او با شعار مقابله با تفکر روحانی به دنبال محبوب‌سازی است. احمدی‌نژاد دنبال ایجاد کردن موجی است تا دوباره سوار بر آن خود را ناجی کشور معرفی کند.

اما مردم خوب می‌دانند، امروز ایران بزرگ برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ ضمن رد شدن از تفکرات احمدی‌نژاد و احمدی‌نژادها، بیشتر نیاز به رییس‌جمهوری دارد که همگام با تمام نهادهای تصمیم‌گیری در کشور مسیر خدمت صادقانه به مردم را طی کند نه رییس‌جمهوری که با شعارهای پوپولیستی فضا را برای فعالیت افرادی مهیا کند که بعد از اتمام دولتش، از زندان سر درآورند.