کد خبر: 18106تاریخ انتشار : 13:52:39 - جمعه 19 مارس 2021

نماینده ولی فقیه در مازندران: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در حوزه محرومیت‌زدایی ورود جدی کند

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر تداوم کمک‌های مومنانه در شهرهای استان، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در حوزه محرومیت زدایی ورود جدی کند. همزمان با اعیاد شعبانیه در سالروز ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت عباس(س)، مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در […]

نماینده ولی فقیه در مازندران: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در حوزه محرومیت‌زدایی ورود جدی کند

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر تداوم کمک‌های مومنانه در شهرهای استان، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در حوزه محرومیت زدایی ورود جدی کند.

همزمان با اعیاد شعبانیه در سالروز ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت عباس(س)، مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مازندران، ۴۵ هزار بسته کمک معیشتی به ارزش هر بسته ۳۵۰ هزار تومان توسط ۴۰۰ گروه جهادی، خیرین، فعالان اجتماعی و سمن‌ها در میان افراد آسیب دیده از کرونا و مستمندان توزیع شد.

از ابتدای شروع بیماری کرونا، پنج مرحله رزمایش همدلی و احسان توسط بنیاد احسان در استان مازندران اجرا شده و ۱۴۰هزار بسته معیشتی به ارزش تقریبی۴۰ میلیارد تومان توزیع شده و به فضل الهی توزیع بسته در سال ۱۴۰۰ نیز استمرار خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در مازندران با گرامی‌داشت ایام اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و جانباز گفت: امروز ۴۵ هزار بسته معیشتی و حمایتی برای خانواده‌های کم برخوردار توزیع شد تا گامی جهت اجرایی شدن فرمان مقام‌معظم رهبری مبنی بر کمک‌مومنانه برداریم.

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی افزود: این مرحله پنجمین مرحله رزمایش همدلی و احسان از طرف ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) است از این نهاد مقدس که امسال اقدام به تهیه ۱۴۰ هزار بسته که ارزش هر بسته حداقل ۳۰۰ هزار تومان است تقدیر می‌کنیم.

وی بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوزه اشتغال به ویژه اشتغال روستایی، بازگرداندن بنگاه‌های اقتصادی و کارخانجات راکد به چرخه تولید و اقتصاد فعال‌سازی آنها گام موثری برداشت.

لائینی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در تولید دارو، تولید واکسن موفق بوده و در تولید ماسک به عنوان بزرگ‌ترین کارگاه تولیدی غرب آسیا است. همچنین شاهد خدمات این نهاد مقدس در حوز‌ های مختلف هستیم که امیدواریم در هرسنگری گوش به فرمان فرمایش مقام‌معظم رهبری و کمک رسان نیازمندان باشیم.